Playstation E-dergisi

Misafir Kullanıcı tarafından Çar, 31/01/2007 - 9:20pm tarihinde gönderildi.

Son günlerde interneti saran e-dergi furyasına Playstation konulu yeni bir dergi daha eklendi. Acaba e-dergi furyası gerçektende beklenildiği kadar kaliteli mi? Buyurun kararı siz verin?

Özellikle Playstation 3 üzerine ağırlık veren e-derginin ilk sayısını buradan indirebilirsiniz

www.playstationturk.com


deniz tarafından Per, 01/02/2007 - 8:07am tarihinde gönderildi.

E-oyun , TheProGamer ve Playstation E-dergisi gibi elektronik ortamda hazırlanıp dağıtımı yapılan dergilerin geleceğini sürekliliği ve içeriğin kalitesi belirleyecek.

Sonuçta bu tarz amatör girişimlerin ömrü, yaratıcılarının motivasyonlarını ne kadar koruyabildikleri ve üretkenliklerini karşılık bulmadan ne kadar devam ettirebildikleri ile orantılı olarak değişiyor. Bu dergileri okuyanlar mutlaka yorum, istek ve eleştiri mesajları ile yayıncılara destek olduklarını göstermeliler. En iyi motivasyon yöntemlerinden biri de insanların sizin yazdıklarınızı okuduklarını (ve önemsediklerini) bilmek.

Bakalım, zamana bırakıp kendimiz göreceğiz; bu birden patlayan e-dergi ortamında kimler ayakta kalacak, kimler sıkılıp gidecek.


Feyyaz Ustaer (?) tarafından Per, 01/02/2007 - 9:06am tarihinde gönderildi.

Professional Gaming Türkiye dergisini unuttun. :D


 

Ana Menü

Son yorumlar

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 0 ziyaretçi çevrimiçi.
Daha hızlı mı bilemem, fakat FireFox ve Google araç çubuğunu kullanmak kesinlikle çok daha kaliteli ve güvenli bir web deneyimi sunuyor :)
Bu site; Deniz Aydınoğlu 'nun türk oyun sektörü ile ilgili derlediği, ve site gönüllülerinin yayınlanmak üzere bize yolladığı haberler ile içeriğini oluşturmaktadır. Kimdir bu deniz diye sorarsanız, en iyi cevabı deniz 'in kişisel sitesinde bulmanız olasıdır.