Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

     Forumlar

 strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]


oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Forumu görüntüle - Grafik, Modelleme ve Tasarım
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Grafik, Modelleme ve Tasarım
Moderator: hibbit, mentat, tetanoise, TheCotanak, cjungie

Bu forumu gezen kullanıcılar: Yok
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yeni Başlık Gönder
 Başlıklar   Cevaplar   Yazar   Görüntüleme   Son Gönderilen 
Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz Duyuru: MUTLAKA OKUYUN! Forum İçeriği ve Kurallar
0 deniz 230 Wed May 26, 2004 2:03 pm
deniz Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok 3d max ın materialleri
4 tzyrek 283 Wed Jan 19, 2005 10:00 am
tzyrek Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Modelde export ile kalıcı özellikler
1 GameRealist 162 Wed Jan 12, 2005 2:49 pm
harzememo Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Ray Tracing
7 MD-C 390 Sun Jan 09, 2005 10:26 am
MD-C Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok 3d maxx Başlı başına bir tutorial sitesi
1 dealen 207 Wed Jan 05, 2005 3:29 pm
Norman Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok ÇİZİM PRG
1 XDman 223 Sat Jan 01, 2005 4:45 pm
SoulOfSilent Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok 3D den anlıyanlar bi yardım edin
6 Grinder 395 Fri Dec 24, 2004 7:47 pm
madprogrammer Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Plugin
4 vmeydaneri 246 Wed Dec 22, 2004 8:12 pm
3ddreams Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok 3dsmax Export plugin ile harita
3 chenmy1 226 Thu Dec 02, 2004 2:02 pm
chenmy1 Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Sıfırdan oyun!
[ SayfaSayfa: 1, 2 ]
18 onurypr33 806 Sat Nov 27, 2004 10:59 pm
xmxdas Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Oyun modeli kütüphanesi
1 GameRealist 240 Fri Nov 26, 2004 4:24 pm
Ziyaretci Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Character Studio Ders CD' si!Yollanır!3D Animasyolu Karakter
12 yasingulderen 511 Fri Nov 26, 2004 11:17 am
harzememo Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Strateji oyunlarındaki askerler
[ SayfaSayfa: 1, 2 ]
16 The_Cuisinart 706 Fri Nov 19, 2004 2:06 pm
madprogrammer Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok 05 Model Uzay Gemisi
[ SayfaSayfa: 1, 2 ]
18 Redeemer 1012 Wed Nov 10, 2004 1:53 am
Takashi Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok [ Anket ] Unutulmuş Savaşlar Görüntü
[ SayfaSayfa: 1, 2, 3 ]
31 Norman 1434 Thu Nov 04, 2004 6:09 pm
Norman Son Mesajları Gör
Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz 3d studio max6 yı yüklemek?
8 3doyun 304 Sat Oct 30, 2004 2:40 pm
mentat Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Foruma renk gelsin
[ SayfaSayfa: 1, 2 ]
28 Takashi 1048 Fri Oct 29, 2004 2:43 pm
Takashi Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok brazil
3 karloff 262 Fri Oct 29, 2004 9:04 am
cjungie Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Level editor denemesi
3 chenmy1 296 Thu Oct 28, 2004 9:38 pm
mentat Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Modelist arayan
[ SayfaSayfa: 1, 2 ]
15 Bonus 698 Thu Oct 21, 2004 7:52 pm
MD-C Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Free Texture Veren Web Site Var Mı?
1 malihsen 200 Sun Oct 17, 2004 2:59 pm
MD-C Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok photoshop + dark basic...
4 onurypr33 286 Tue Oct 12, 2004 10:21 pm
madprogrammer Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Otomobil Simülasyonu
2 GameRealist 331 Tue Oct 12, 2004 12:52 pm
Longbow Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok high poly den low poly modeller elde eden program/plugin
3 codertcd 281 Fri Oct 08, 2004 9:49 pm
GameRealist Son Mesajları Gör
Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz (Acil!) Oyunla ilgili!!
3 onurypr33 306 Mon Oct 04, 2004 5:40 pm
cjungie Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok RenderMonkey
8 deniz 384 Sun Oct 03, 2004 7:16 am
harzememo Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Yaratık Tasarımları
[ SayfaSayfa: 1, 2 ]
18 Nomax 969 Sat Oct 02, 2004 10:30 pm
dealen Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok 3dsmaxde MESH de UVMAP
2 chenmy1 228 Mon Sep 27, 2004 12:47 pm
chenmy1 Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Oyunlar için grafikler
7 serkand 434 Mon Sep 20, 2004 6:54 pm
ferit Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok 3D Studio Max'a Nerden başlamalı ??
13 Crytek 600 Mon Sep 13, 2004 6:39 pm
cnacrons Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok 3ds max te oyun
14 istan 495 Mon Sep 06, 2004 8:16 pm
chenmy1 Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok 3ds max yardım......
2 istan 227 Tue Aug 24, 2004 11:57 pm
istan Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Animasyon prog.
6 chfbat 389 Sun Aug 15, 2004 12:33 pm
cjungie Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Demoscene..
6 TheCotanak 371 Fri Aug 13, 2004 7:14 pm
lucifer Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok bsp converter
10 fikretduru 388 Fri Aug 13, 2004 1:35 pm
fikretduru2 Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok moho
1 conurfeith 198 Sat Aug 07, 2004 7:45 pm
cjungie Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok 3ds max yardım
2 XDman 204 Mon Aug 02, 2004 1:20 am
Crytek Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Bir oyun nasıl tasarlanır acep ?
1 MustafaErdem 303 Mon Aug 02, 2004 1:15 am
Crytek Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok 3ds to bsp
5 fikretduru2 217 Sun Aug 01, 2004 9:20 am
burak575 Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok mdl,md2,md3 dosyalarının .x'e dönüştürülmesi
1 Spawned_c 136 Thu Jul 29, 2004 8:06 am
burak575 Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok oyun içindeki dosyaları alma
5 fikretduru2 322 Wed Jul 21, 2004 2:34 pm
TheCotanak Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Hem serbest takılan hem yönlendirici harita tasarlamak
[ SayfaSayfa: 1, 2 ]
24 cjungie 928 Tue Jul 13, 2004 9:56 am
burak575 Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Karaktere elbise veya kemer?
6 serkanos 302 Sun Jul 11, 2004 7:58 pm
burak575 Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok *.gmax importer/exporter
5 Nomax 265 Thu Jul 08, 2004 9:27 pm
Nomax Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Su akma animasyonu
6 huzeyfecoskun 446 Wed Jul 07, 2004 2:52 pm
tetanoise Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Radiant
2 TheCotanak 205 Tue Jun 29, 2004 1:58 am
TheCotanak Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Modeller
13 Nomax 420 Mon Jun 28, 2004 2:13 pm
nameless Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok [ Anket ] Pandasoft X Exporter
0 huzeyfecoskun 184 Mon Jun 28, 2004 1:12 pm
huzeyfecoskun Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok world craft
8 conurfeith 396 Sat Jun 26, 2004 5:09 pm
eagle1903bjk Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok TerrainEditor
2 Redeemer 210 Tue Jun 15, 2004 9:40 pm
Redeemer Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok Tank Savaşları
1 MD-C 194 Mon Jun 14, 2004 2:10 pm
ferit Son Mesajları Gör
Mesajları göster:  
Yeni Başlık Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Grafik, Modelleme ve Tasarım Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
4. sayfa (Toplam 5 sayfa)
Forum Seçin:  
Yeni mesaj var Yeni mesaj var    Yeni mesaj yok Yeni mesaj yok    Duyuru Duyuru
Yeni mesaj var [ Popüler ] Yeni mesaj var [ Popüler ]    Yeni mesaj yok [ Popüler ] Yeni mesaj yok [ Popüler ]    Sabit Sabit
Yeni mesaj var [ Kilitli ]    Yeni mesaj yok [ Kilitli ]
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız


Powered by phpBB 2.x.x © 200x phpBB Group
Türkçe Çeviri : Onur Turgay & Erdem Çorapçıoğlu
Türkçe Düzenleme: Alexis Canver
Version 2.x.x of PHP-Nuke Port by Tom Nitzschner © 200x www.toms-home.com




Web site powered by PHP-Nuke
Web site engine\'s code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Sayfa Üretimi: 0.263 Saniye