Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Fakir fukaraya yardım
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Fakir fukaraya yardım

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
lion

MesajTarih: Wed Nov 16, 2005 5:06 am    Mesaj konusu: Fakir fukaraya yardım Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar yeni bir kampanya başlattım kendi adıma resmen 2D karakter isteyen arkadaşlara duyurulur her türlü karakter ve çizimlerinize yardım edebilirim ben animasyonlar gibi çizebiliyorum isteyen arkadaşlara hiç bir karşılık vermeden yardım edebilirim

[/img]http://www39.websamba.com/kofimx/derslerim/1/5.gif[img]
[/img]http://www39.websamba.com/kofimx/derslerim/1/6.gif[img]
[/img]http://www39.websamba.com/kofimx/derslerim/1/7.gif[img][/img]
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
m_polat

Nereden: kayseri

MesajTarih: Wed Nov 16, 2005 11:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

süper olmuş ama inşallah senin eserindir klay gelsin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
DG

Nereden: Eskişehir

MesajTarih: Wed Nov 16, 2005 1:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

http://cps2shock.retrogames.com/gameinfo/pgear/sshots.html
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Wed Nov 16, 2005 1:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bana bir mumya çizebilir misin? Animasyonu olmayacak sadece uzanacak tabut içinde.Hani vatikan müzesindeki mumya gibi...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Redeemer

Nereden: Vault 13

MesajTarih: Wed Nov 16, 2005 1:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Lion senin hırsızlıklarını burada sergilemekten biz sıkıldık sen hırsızlık yapmaktan sıkılmadın. Sokaktaki sidicilerden bulduğun sidileri alıp "kimsede bunlar yoktur gösterir ben yaptım derim" mantığın beni iyice baydı.

Yaptığın hareketler ve yazı yazma biçiminden yaşının maksimum 10 olduğuna karar verdim. Daha yüksekse kendinden utan at kendini camdan Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
directxgame

Nereden: Aydın

MesajTarih: Wed Nov 16, 2005 1:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

vayyy be birtane daha çıktı Evil or Very Mad
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
lion

MesajTarih: Wed Nov 16, 2005 1:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hiç kusura bakma ben demedimki bunları ben çizmişim oku yazıyı sonra bana söyle ilk yazdığım yazıda ne diyor bunlar gibi çizebiliyorum isteyen arkadaşlara çizebilirim yazmıştım demişmiyim ben bu tankları çizdim diye hem o kadar da salak değilim bu oyunları atari salounlarında çok kişi oynuyor o kadar mal değiliz her halde diyelim biz yaptık diye Redeemer bir şeyi okumadan adam gibi anlamadan kimseye hırsız kelimesi edemezsin nomax sa gelirse ne istiyorsun söyle çizim kardeş
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
lion

MesajTarih: Wed Nov 16, 2005 1:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ya siz beni çekemiyorsunuz yada bana öyle geliyor ilk başta ne yazdığımı okuyun sonra gelin bana başkan yerden çalıyorsunuz diyin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Wed Nov 16, 2005 2:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Büyü de gel çocuk büyü de geeeel....
Başa dön
Ragnor

Nereden: Bursa

MesajTarih: Wed Nov 16, 2005 2:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Madem ki onlar senin çizimin değil peki ben çizerim sizede yardımcı olurum derken niye onları sergiliyorsun? Salak mı sanıyorsun yoksa buradaki insanları?
Niye yahu? Redemeer haklı, eğer yaşın 16'dan büyükse ciddiyim at kendini aşağıya.
Sen bizi salak sanarak bu sitedeki insanları yeteri kadar aşağıladın.
Bir kez kovuldun (iddia ediyorsun o olmadığın konusunda ama ben inanmıyorum), yine geldin aynı şeyleri yapıyorsun. Biraz zeka belirtisi gösterebilsen susardın zaten.
Çizim yaparım 2d diye geçiniyorsun ama daha kendi çizimin hiçbirşeyi göstermedin? Üstüne üstlük hep birilerinden çaldın yakalanınca da ben size bunlar benim mi dedim dedin. Yeter yahu, sıktın artık. Git yine ban yemeden bu sefer sen biraz akıllanda git ya da en azından kapa çeneni otur bir kenarda. Bırakta söyleyecek birşeyleri olanlar konuşsun. Zaten ülke senin gibi adamlarla dolu kaçıp böyle vahalara sığınıyordum eskiden, artık oda yaramıyor vahalarıma da dadandınız. Yeter yahu!!!

Hatta Sayın mod'lar bu adam BAN istiyorum (kan istiyorum der gibi oldu ama aynı şey sayılır bir bakıma bu durumda). Yeter artık, biz kendi kendimize yeteri kadar sorunuz birde böyle adamlarla nereye kadar! Lütfen BANLAYIN şunu!!!!!
Aksi takdirda bu adam böyle bir 10 mesaj daha atacak iyice sinirler gerilecek.

not: Bu yazı boyunca inanılmaz bir zorlukla aptal, salaki gerzek vb. hakaretleri kullanmamak için direndim. Ama yinede otosansürümden kaçmış olabilir bazıları. Önemli değil. Bu notuda siz benim yerime okurken ekleyin diye yazıyorum.
Başa dön
lion

MesajTarih: Wed Nov 16, 2005 2:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

beni banlamalarına gerek yok ben şu an gidiyorum bunu unutmayınki sizler beni yalancı olarak bile bilirsiniz fakat ben hiç yalan atmadım size po mumyaya gelirsek tamam mem benim çizimim bu 2D lere gelirsek te ben yaptım demedim suçsuz yere beni suçlayacaksınız o zaman boynum büküp neyse abartmanın zamannı değil gidiyorum herkes işine ha bunuda unutmayınki atamalarımısın bir sözü vardı iyi olan her zaman kovulur eminmki nomaxi, Ragnor ve Redeemer denilen şahırlar sizlermi türkiyeyi kurtaracaksınız bir iki amatör oyun yapmışsınız diye sanmayın çok iyiyiz diye iyi olan bellidir zaten oke ben lafı uzatmayacağım. Benim bu foruma gelmemim sebebi belki bir şeyler öğrenip bir şeyler öğretiriz amacıyla üye oldum fakat anladımki çekemeyen insanlar çok peki o zaman öyle diyorsanız öyle olsun neyse görüşmemek üzere herkese başarılar umarım dünyada bir ilke imza atan aranızdan çıkar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
mentat

MesajTarih: Wed Nov 16, 2005 3:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kilit!

lion ban'e üye olduktan sonra en hızlı ulaşan kişi olma konusunda azimle ilerliyor. diğer üyeleri sakinliğe davet ediyorum, ne ilk ne son vaka bu malesef. alışın artık, uzatmayın meseleleri. lütfen.

imza: müdüriyet.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız