Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - 2D Animasyon Kısa Teknik Herkes Yapabilir...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

2D Animasyon Kısa Teknik Herkes Yapabilir...
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Grafik, Modelleme ve Tasarım
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
lion

MesajTarih: Thu Nov 17, 2005 8:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

demek bazı arkadaşlarımız boş diyor bu derslere asıl o boş diyenler bence boştur benim verdiğim derslerin hepsi adamın işini kolaylaştırıyor. Tesla arkadaşımızda bu işin farkında fakat bazı sözde kendilerini oyun yapımcı sananlar ise kıskançlıktan ancak bu derslere boş ve yalan der ondan bakın Tesla arkadaşımızın işini kolaylaştırdı. Dediğim gibi her işi photo shoptan rahatlıkla yapamazsınız. Alalala Demek işe yaramayan dersler bazı arkadaşlarımın çok işine yarıyor. Bu oluyorki boş konuşmuyoruz Very Happy o zaman ben susum siz ders verin bakım 2D olarak ne vereceksiniz. Tabiki bu sözlerim herkese değil o baoş kelimesi söyleyen kendini zeki sanan kişilere yöneliktir. Dediğim gibi ilk baştan beri siteye üye olduk çekemeyen çok ama her geçen gün sözlerini yutacaklar bundan eminim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
TheCotanak

Nereden: Istanbul

MesajTarih: Thu Nov 17, 2005 10:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Peki madem bu kadar inatçısın burada takılmak konusunda;
Madem bu kadar kararlısın bunlarda dürüst olduğuna;

O zaman neden hulya ve bilo adlı 2 üyelik daha alarak forumu katletmeye çalışıyorsun? Biz yedik mi peki? Sence?

Muduriyet
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
SanAndreas

Nereden: Niğde

MesajTarih: Thu Nov 17, 2005 10:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yahu arkadşlar şu siteye iki tane kız üye oluyor cillop gibi onları da konularınızla laflarınızla kaçırıyorsunuz yahu yapmayın kesmeyin kız ların önünü Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
SanAndreas

Nereden: Niğde

MesajTarih: Thu Nov 17, 2005 10:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yani bu sitede hiç mi kız üye olmadı yada yok Embarassed
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Thu Nov 17, 2005 11:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Şu forumu sadece proje üreten ve ciddi yapımcılara ait daha küçük ama çok daha seviyeli bir yer yapsanız artık sayın müdüriyet.Eminim ki çok daha kaliteli insanları çekecektir...

(örn:tr3d)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
lion

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 12:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu sitede Çok iftiracılar var hiç görmediğim insanları burada görüyorum utanın lan bizi bir oğlan etmediniz kalmadı onuda sonunda yaptınız ya helal olsun ben nereden tanıyorum bilo muş hulya mış kimlermiş banane kardeşim beni ilgilendirmez onlardan hem nereden biliyorsun benim olduğumu ip den mi geçin bu ayakları
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Hunturk

Nereden: heavy metal aleminden

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 12:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

nomax, söylediklerine katılıyorum.

TR3D'de de bir takım zaafiyetler vardı fakat, forumları yöneten insanlar ve admin her nasılsa o işi kotarmayı başardılar.

Şimdi benim asıl korkum tr3d gibi birkaç yer daha var oralarda bozulmaya başlarsa ne yapacağız.

Hatta şu an bu yazılarımı lion, stephen, hulya, SanAndreas yada hakanfatih vs vs gibi insanların okuyup direk olarak o sitelere de hücum etmesinden korkuyorum. Crying or Very sad

Yöneticiler devamlı siteyi kolladığı sürece sitede herhangi bir şekilde aptalca işler olmuyor inanın bana. oyunyapimi.org'un tek hatası az ve oz elemanla işi goturmeye çalışması. Bazı durumlarda müdüriyetinde sapıttığı konular olabiliyor. Bunun da önüne geçilmesi lazım. Olay büyümeden mantıklı bir tavır sergilemek ve işin takipçisi olmak gerekiyor.

Ve ayrıca forumlarda mod. olan arkadaşlar "zamanım yok" bahanesine sığınamazlar. mod lar genelde bolca zamanı olan, her an siteyi kontrol altında tutabilecek insanlardan oluşturulur.

Neyse

Kolay Gelsin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
the_prodigy

Nereden: istanbul

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 7:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tolga demiski:
Alıntı:
Ellerine saglik, dökeman haline getirilmesi çok faydalı olur. Yoksa
forum sayfalarında kaybolmasın.

th_prodigy: +1

+1 diyeyek ne demeye calistigin anlayamadim. lafin banaysa ben aranizdaki
isareti anlamiyorsam bunu yapmanin ne anlami var. lafin banaysa direk soyle.

Bu arada lion'un dedigi programi indirdim. verdigi dersi ilk once hazir bir gif uyguladim. daha sonrada evin bos bir odasina gidip bir kac karate haraketi yapip bunu kameramla avi olarak kaydettim. lion''un verdigi ders ve program sayesinde mortalkombat''taki gibi dogus kendimin bulundugu transpart bir animasyonum oldu. hatta boyle bir dogus oyunuda yapmakla ugrasa bilirdim. Ama kertenkeleli bir oyunla ugrasicam.

bazi seyler cok gereksiz gorune bilir ama yaratici bakmayi bilirsen. cok sey cikara bilirsin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
the_prodigy

Nereden: istanbul

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 7:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

simdi aklimdan oylesine gectide. Herkes beyaz zeminde mortal kombattaki gibi karate haraketleri cekip isin ehli bir programciya gondersin sen niye yapmaya calismiyorsun diyebilirsiniz ben daha grafik programlamada yeniyim. ben kendimin haraketlerimi cekerken kendimi biraz salak gibi hissettim ama izlerken hicte fena durmadigini farkettim yapilirsa guzel olabilecegini hayal ettim. ilglilenen varsa yazmaya devam edebilirim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
lion

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 9:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

the_prodigy ders işine yarağı için sevindim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
mentat

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 9:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bu tartışmada taraf olan üyelerden bir taraftakiler banlendiği için bu başlığın anlamı kalmamıştır, kilitliyorum.

yoğun bir dönemde olduğumdan bir süredir forumlarla yeteri kadar ilgilenemiyorum, herkesten kendi adıma özür.

imza: müdüriyet (sapık olan)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Grafik, Modelleme ve Tasarım Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız