Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - kertenkele modelliye bilicek olan varmi?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

kertenkele modelliye bilicek olan varmi?

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
the_prodigy

Nereden: istanbul

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 5:43 am    Mesaj konusu: kertenkele modelliye bilicek olan varmi? Alıntıyla Cevap Ver

cok eskiden cizdigim bir resmi buldum. yumurta hirsizi saftirik kertengele gibi bir sey cizmisim. simdi kendim modellemeye kalkicam basaramayip bunuda yarida birakicam. onun icin sirf hayir icin birisi bu kertekeleyi modelliye bilirmi.
2B oyun yapmayi dusunuyorum.3B programlamada cok kastim olmadi onun icin basit bir oyun olucak. yumurta iyiyen bir ucube modelliyip icinne iskelet yerlestire bilirmisiniz. penguenler gibi yuruyucek. kollariyla yumurtayi tutup egilip yiyicek. 2.resimdeki gibi bir agzi iskelete bagli olursa iyi olur .3ds formatinda olursa iyi olur (3dmax3.1 var bende)
resimleri buyutmek icin uzerine tiklayin.
1

2

bu yaziyi "obj,3ds,x,mql,lwo model itina ile oluşturulur" yazacaktim ama orasida kufur dolmus. bu foruma yesilllik olsun kufur yazmayin. oyunla ilgili yaziya buradan devam etmeyi dusunuyorum...

bu sitede yayinlanan email adresim hacklenmis her halde acilmiyor. yardim edebilecek olan varsa buraya nickini biraksin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
m_polat

Nereden: kayseri

MesajTarih: Fri Nov 18, 2005 4:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

3dgame studiosunda yaparım ama bunu 3 maxta yapamam sanırım
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
OLAMAN

MesajTarih: Sat Nov 19, 2005 12:36 am    Mesaj konusu: kolay gelsin Alıntıyla Cevap Ver

slm kolay gelsin nasıl bişi istiyorsun? 2d mi yoksa mayada yada 3d maxtamı
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
the_prodigy

Nereden: istanbul

MesajTarih: Sat Nov 19, 2005 7:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

OLAMAM:
Alıntı:
slm kolay gelsin nasıl bişi istiyorsun? 2d mi yoksa mayada yada 3d maxtamı

slm bende max3.1 var yaptigin modeli .3ds formatli olarak kaydedip gondere bilirsen cok iyi olur bende maya yok. maxtan film olarak alip duzenleyip kodluyucagim. canli renkler kullanirsan iyi olur.
cok zor olmuyacaksa kisa kollu kirmizi(beyaz cicekli) bir gomlekte giydire bilirsin. 2Boyut bir oyun olucak bolca poligon kulanabilirsin senin hayal gucune kalmis. nasil kolayina geliyorsa.
Bu gunden itibaren 15 gunlugune istanbul disina cikiyorum herhalde geldigimde tamamlamis olursun. ilgilendigin icin cok tesekkur ederim.

m_polat:
Alıntı:
3dgame studiosunda yaparım ama bunu 3 maxta yapamam sanırım

.3ds formatli ve iskeletli komik tipte bir karakter aklina geliyorsa modelle ona gorede bir rol dusunurum. ilgilendigin icinde ayrica sanada tesekkur ederim.

Sunuda paylasmak istedim, cocuk boya kalemleri vardir kagidi boyarsin nokta nokta kabarak boyar. onunla butun bir kagidi farkli renklere boyayip tarayicidan gecirip maxta kaplama olarak kullandim cok hos durdu bir deneyin isterseniz baska projelerinizde
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız