Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - ZuZu Çıktı!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

ZuZu Çıktı!
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ferit

Nereden: Jandarma

MesajTarih: Tue Sep 28, 2004 4:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TheCotanak demiş ki:
Bu gogoo! yu sen yapmış olmayasın sakın ferit Smile

Nede olsa ip senin ip'n Very Happy

Wink Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
RoadMaster

MesajTarih: Tue Sep 28, 2004 5:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

malihsen demiş ki:
ZuZu'yu ben programladım sorun varsa bana söyleyin

sen bide bunu programladımı. git arkadaş. bi formun iconunu degistirip webbrowser nesnesi ile bi adet adresi acip ben programladim demek olmaz.lütfen yapma.programcilara hakaret olur
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
cjungie

Nereden: Istanbul

MesajTarih: Tue Sep 28, 2004 5:15 pm    Mesaj konusu: Re: ZuZu Çıktı! Alıntıyla Cevap Ver

woltrat demiş ki:
Arkadaşlar Hilevel Technology olarak ilk projemizi gerçekleştirdik ve çıkardık. Zuzu adlı program (oyuncu kuzu, zuzu) tam olarak ne mi?

1- bunu yaparken gram kod yazdınız mı nedir abi bu küçük kardeşim bile havada taklalar atarak yapar ... abartılı davranmayın abi forumlarda...
2- direk siteye girer insan... bu hem gereksiz hem güvensiz
3- http://www.gamespy.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
baris

Nereden: izmir

MesajTarih: Tue Sep 28, 2004 5:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Zuzu Çıktımı Bilmem ama forumun SuYu çıktı!!..
Bende Zuzu diye bir oyun çıktı zannetim..ama değilmiş..
Lütfen sitenin adına uygun konuları gündeme getirelim..
Böyle ufak tefek programlar için konu açmak ve mevzuyu uzatmak herkes için zaman kaybı... Evil or Very Mad
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
woltrat

MesajTarih: Tue Sep 28, 2004 5:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

cjungie demiş ki:
1- bunu yaparken gram kod yazdınız mı nedir abi bu küçük kardeşim bile havada taklalar atarak yapar ... abartılı davranmayın abi forumlarda...
2- direk siteye girer insan... bu hem gereksiz hem güvensiz
3- http://www.gamespy.com,

cVp: arkadaşım doğrudum küçükğüm ama yani bukadar azara ne gerek var, esasında ben grafikerim ama iş yok bişi yok sıkıntıdan böyle bişi yapim dedim yani kötümü yaptık ya... neden bu kadar azlıonuz ki beni annamadım ya... arkadaşlar bakın grafiker fln arınıonuz ise walla ben warım buda:) sıkıntı bastı bana baya bende zuzu die bişi yaptım sizin zamanınızı da boşa harcadıysam özürdilerim bu kadar azar göreceğini bilseydim hiç yapmazdım, neyse arkadaşlar zuzu fln yok ya:( kapatıom.
neden hep azarlıonuz ki beni bu kadar okadar baskı yaptınız ki yani adım acayip kirliye çıktı burda keşif edilecek biri var ama keşif edecek biri yok napim bende süründürüom kendi mi... yerlerde, duvarlrda her yerde:)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
cjungie

MesajTarih: Tue Sep 28, 2004 6:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ya azarlamayla ilgisiyo hakikaten bi dönüm bakarsan çok komik ve gereksiz bi başlık olduğunu ve programcık'ın da bir o kadar gereksiz olduğunu göreceksin.

şöyle birşey yapabilirdin. imza olarak:
" zuzu: oyun haberleri fln fişman programı indirin"

yazardın orada burda mesaj atınca insanlar okurdu. isteyen indirip bakardı. Wink çoğu insan 10 sn yede yapılacak bir programı bir başlık altında açılmış ve abartılarak sunulmuş olmasından şikayet eder.

Üzülmenin ve yakınmanın anlamı yok. uzatmayız bu başlığı daha çok, sen de bir daha yapmazsın bu tip bir olay.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Jazz

Nereden: izmir

MesajTarih: Tue Sep 28, 2004 11:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hiç kod yazmadan senin yaptığın şey yapılabilir. Benimde sitemde internetten bilgi alıp kullanıcıya sunan hatta yararlı olduğunu düşündüğüm programcıklar var ama bunun için forumda yeni bir başlık atmaya gerek varmı? Hadi içeride çalışan kod falan olsa neyse..
Başa dön
Sith

MesajTarih: Wed Sep 29, 2004 12:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kahverengi cuppeli figurun gozleri ters taraflara bakmaya baslar. Titremeye baslamasi ile cevresindekiler birer adim geri cekilir. Bir anda "GROOAAAAA!!!!" diye bagirarak cuppesini parcalayan bir mutasyon gecirir (or: hulk) .
-ULAAANNN!!! Evlatlarim?! Ne bu yeni gelen herkese karsi tiri viri tutumlar?! Hayir anlamiyorum cidden anlamiyorum?! Eleman birsey hazirlamis size vermis? Istemeyen cekmez kullanmaz? Hayir son gunlerde foruma her yeni gelen newbielere bu yapiliyor? Nedendir? Bu yuzden bu isle ilgilenen sayisi azaliyor? Yok cidden bu programcik icin gereksiz 2 sayfa agresif elestiri? Bunun yerine boyle olsa daha iyi olur soyle olsa daha iyi olur diye yapici elestiri yapsaniz daha guzel olmazmi??

Sakinlesen figur eski boyutuna donmeye baslar, kiyafeti parcalandigi icin kendini eski halinde, yerde parcalanmis kiyafeti ile ciplak olarak buluverir ve aglayarak kalabaliktan uzaklasir...
Başa dön
Tesla

Nereden: Ankara

MesajTarih: Wed Sep 29, 2004 12:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

"hello world" yazdiginiz gunleri cabuk unutmus gibisiniz... adam bir yerlerden baslamis iste heves kirmayin yaw...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
mentat

MesajTarih: Wed Sep 29, 2004 12:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

evet bence hepiniz woltrat'a giciksiniz, kiskaniyosunuz, siz hic bisey yapmiyosunuz diye cekemiyosunuz, hadi woltratcigim senle bir berber beraber voltrani olusturalim.. bakma sen bunlara, himinileri gubardatmaya devam edelim..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
woltrat

MesajTarih: Wed Sep 29, 2004 8:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mentat ve tesla, destekleriniz için teşekürler, msn' i olan ve eleştiri, yardım... gibi konuları konuşmak istiyorsanız, zuzu_tr@hotmail.com ' dan zuzu' ya ulaşabilirsiniz ayrıca msn' den konuşabilirsiniz!

duYuru: Arkadaşlar ne olursa olsun ben bu zuzu' yu iyi yerlere getirecem ve hepiniz buna şahit olacaksınız, ne var yani herkes alttan başlamalı ki sağlam yapıtlar üstüne sağlam zemin yapsın yükselsin işte ben buyum, diyerek haykıracam herkese, arkadaşlar zuzu yeni bir server arıyor (server dedim karizma olsun die:) yani site ama bunu ben halledicem galiba) programcılarında boş boşuna sinirlenmesine gerek yok ki sizde ilk başlangışta bu kadar kötü şeyler yapmışınızdır siz birine bunu gösterdiğinizde diğer programcılarda şuan bana gösterdiğiniz kötü eliştiriler gibi cvplar yazmıştır herkesin başına böyle şeyler gelir, bende basit olarak başladım ama daha iyi yerlere gelebilmem için çalışıp bu programı daha ciidi yaparrak daha yüseklerde göreceksiniz.

Sesimi duyuruyorum, zuzu basit ama bir kahraman benim için nede olsan benim hayalim ve benim bir projem ve pes edemem etmemde, zuzu herkesi hem güldürecek hem eğlendirecek hemde haberdar edecek!

MSN: zuzu_tr@hotmail.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sith

MesajTarih: Thu Sep 30, 2004 2:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

woltrat demiş ki:
mentat ve tesla, destekleriniz için teşekürler
bitmistir benim olayim... newbielere yardim yok artik.. yok.. yordunuz beni...
*kahverengi cuppeli figur handaki bardaklari devirerek kapidan hizlica cikar ve golgelere karisir*
Başa dön
cjungie

MesajTarih: Thu Sep 30, 2004 4:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ironi fırtınalarıyla dolu bir topic olmuş...
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız