Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Kabusta Kaybolmak
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Kabusta Kaybolmak
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Gord10

Nereden: Ankara

MesajTarih: Sat Nov 26, 2005 5:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

http://www.reloaded.org/rate/116/5/ Cool
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
gamer_umut

MesajTarih: Sat Nov 26, 2005 6:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

vaay be:)hele bende gamemakerle yeni oyunumu yapayım,bakalım 5.0 koparabilecekmiyim:)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
gamer_umut

MesajTarih: Sat Nov 26, 2005 8:09 pm    Mesaj konusu: acil yardım etin tırlatacam Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar kafayı yiyeceğim,arkadaşlar kafayı yiyeceğim!!!!!!!!!!oyunda mouseun ortasıyla ikon değiştirmeye çalışıyorum olmuyo!oysa internet explorerda mouse un ortasıyla sayfayı aşağı yukarı indirebiliyorum,oyunun hatasıda değil,patchli versiyondada,normal versiyondada aynı şey,daha önce olmuyodu.ragnorun verdii yöntem işe yaradı,saol ragnor ama bu seferde bu problem çıktı aman yaa!!40yılda bir pc başına oturdum oyun oynayamıyorum acil olarak help me polease!!!!!!!!!!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Gord10

MesajTarih: Sun Nov 27, 2005 12:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Söylemeyi unuttuk; Ragnor'un dediklerini hemen ana menüde yapmaman gerek. İlk önce New Game ile tren istasyonuna gel, ondan sonra hileyi yap.

Çünkü ana menüde sağ mouse tuşuyla cursor modu değiştirilemeyecek şekilde ayarlamıştım; onun düzelmesi için de New Game ile oyuna başlanması lazım.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
gamer_umut

MesajTarih: Sun Nov 27, 2005 10:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sanırım sorun düzelecek sağol,bende virüs felan yüzünden öyle oldu sanıyodum.az kalsın format atacaktım.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
revenger_jon

MesajTarih: Tue Dec 13, 2005 10:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben bu oyunu LEVEL'ın CD'lerinden birinde oynamıştım sanki... Hikayesi Blair Witch severleri çok bağlayabilir, ama grafikler HL1 kalitesinde olduğundan atmosferi biraz öldürüyor, ama yinede bazı sahnelerde ürkütücü olabiliyor... Güzel bir çalışma ama bence bir sonrakinde pre-render edilmiş resimler kullanıp herhangi bir programlama diliyle daha kolay bir motor yapmalısın. Fikirler güzel, değerlendirmemek bence çok kötü bir fırsatı kaçırmak olur. Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
revenger_jon

MesajTarih: Tue Dec 13, 2005 10:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

revenger_jon demiş ki:
Ben bu oyunu LEVEL'ın CD'lerinden birinde oynamıştım sanki... Hikayesi Blair Witch severleri çok bağlayabilir, ama grafikler HL1 kalitesinde olduğundan atmosferi biraz öldürüyor, ama yinede bazı sahnelerde ürkütücü olabiliyor... Güzel bir çalışma ama bence bir sonrakinde pre-render edilmiş resimler kullanıp herhangi bir programlama diliyle daha kolay bir motor yapmalısın. Fikirler güzel, değerlendirmemek bence çok iyi bir fırsatı kaçırmak olur. Rolling Eyes

pardon sonunu yanlış yazmışım.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Gord10

MesajTarih: Tue Dec 13, 2005 10:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Belki Lvl-Underground'da demosunu oynamışsındır; çünkü Lost In The Nightmare'ın full versiyonu henüz Level CD'sinde yayınlanmadı.
Bir dahaki oyunumu gerçek zamanlı 3D olarak planlıyorum.
Başa dön
Extatic

Nereden: Oyunlar Diyarından

MesajTarih: Wed Dec 14, 2005 12:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

boşver arkadaşım oyunun süper olmuş takma kafana HL texture ları kullanarak çok iyi iş çıkarmışın. Bunu yapmayanlar bile var. Tek eleştireceğim noktan haritadaki mumlar falan silindirik olsaydı daha iyi olabilirdi. Mantık,akıl ve ipucu oyunlarını çok severim. Hele bide Türkçe ise...
Oyun hayatında başarılar.... Bi gün bende yaparım inşallah...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Gord10

MesajTarih: Wed Dec 14, 2005 4:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sağol Smile Zaten bu gelen yıkıcı eleştiri falan olmadığı için kafamı takmak aklıma bile gelmemişti (ki zaten oldukça olumlu bir eleştiri). TrGamer'da filan çok daha kötü ve yıkıcı olan yorumlar almıştım ("Be ne biçim adventure oyunu, hiç tabanca kullanmıyoruz, Kantır gibi değil!" gibi beyinli yorumlar XD )
Başa dön
white_flame

MesajTarih: Wed Dec 14, 2005 7:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

merhaba Gord10. öncelikle böyle bir oyunu yapıp bizimle paylaştığın için hem teşekkür hem de tebrik ederim. belki sinirleneceksin, burada da mı karşıma çıkıyor diye ama azmin ve başarın beni etkiledi ve bazı şeyleri söylemek zorunda olduğumu hissettim. anladığım kadarıyla üniversite sınavına hazırlanıyorsun. ben eskişehirde makine müh. bölümünde okuyorum. aldığım puanla daha iyi bir yere giremeyeceğimi düşünerek yazdığım bir yerdi. sana demek zorunda hissettiğim şey şu. eğer ileride bu mesleği yapmak istiyorsan şimdi sıkı bir çalışmaya girmelisin. ben bu işlere büyük ilgi duyuyordum. ama bir bilgisayar mühendisliğini kazanamadım. yatay geçiş için kastım ama olmadı. şimdi ilerde yapmak istediğim meslekten çok farklı bir pozisyonda ilerliyorum. bunların hepsini sen de biliyorsundur.neyapayım tutamıyorum kendimi. canını sıktıysam üzgünüm.

diyeceğim, ilerde bu meslekle profesyonel olarak ilgilenmek istiyorsan şimdi derslerine çalışmalısın.
tekrar tebrikler ve diğer projelerinde başarılar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Gord10

MesajTarih: Wed Dec 14, 2005 7:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Burda da mı karşıma çıkıyor? Very Happy

(derslerim bence yeteri kadar iyi)
Başa dön
white_flame

MesajTarih: Wed Dec 14, 2005 7:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Very Happy bunu duyduğuma sevindim. Very Happy
sana kolay gelsin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
13. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız