Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Strateji oyunu projesi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Strateji oyunu projesi
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Autostic

Nereden: İzmir

MesajTarih: Tue Oct 25, 2005 3:36 pm    Mesaj konusu: İşte bir problem çıktı Alıntıyla Cevap Ver

Yardıma ihtiyacım var Bir kürenin yeyini öyle bir şekille bölün ki bu kürenin yüzeyi bu şekille tamamen bölüne bilsin. Yani eşit olacak bütün hepsi şekillerin yüzey üstünde. Galiba beşgenler ile bir çözümü var ama o çok ufak oluyor bana yaklaşık 9 milyon parça lazım aşağı yukarı bunun yöntemini bilenden acele yardım istiyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
dahaka

Nereden: Bursa

MesajTarih: Tue Oct 25, 2005 5:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Shocked
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
DarkScythe

Nereden: Vault 35

MesajTarih: Tue Oct 25, 2005 9:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

futbol topu!!!
beşgen ve altıgenler biraz araştırırsan belki birşeyler bulabilirsin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
paradox

Nereden: bursa

MesajTarih: Wed Oct 26, 2005 6:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

obje polygonlarından yararlanabilirsin.aslında bikaç farklı yöntem olabilir fakat kasmak gerekli sanırım biraz.

basit bir örnek
http://rapidshare.de/files/6768963/xy.rar.html
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
Autostic

MesajTarih: Wed Oct 26, 2005 7:36 pm    Mesaj konusu: Sağolun Alıntıyla Cevap Ver

paradox abi dosyayı aldım ama daha geniş bir açıklama veya bunula ilgili bir linke ihtiyacım var
Başa dön
berk

MesajTarih: Wed Oct 26, 2005 7:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hakanfatih biz halimizden memnunuz bu siteyede üye olma nedeni hiç anlayamadım bu siteye oyun yapmayı seven ve hevesli kişiler katılıyor oyun yapanlara laf atan salakça hakeretler yapanlar değil.hadi bakayım köylü köyüne evli evine oyun yapımcılarına laf edeceksen bu siteye bir daha uğrama.Adam gibi olup adam adam hareketlerde bulunursan artistleşmeden buyur sitelerimizin kapıları açık ama böyle olmaz yine diyorum köylü köyüne evli evine eywallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
NOT=Bu yazıyı yazmamın sebebi oyun yapımcılarına hakaret edilmesi ve benim buna karşı çok sinirlenmem yani polemik yaratmaya niyetim yok bu arkadaş gibi her neyse bu konuya ben gıcık kaptım(daha çok hakanfatih'e).Bu konudan ben çekiliyorum.Lütfen adminler hakanfatih hakkında yazılanları silmesinde yaptığı rezilliği kendi gözleri ile görsün kendi gözleri ile kalmasın bu siteye uzaktan yakından inceleyen herkes görsün.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
karloff

Nereden: Ankara

MesajTarih: Thu Oct 27, 2005 3:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar forum başlığı dışındaki konularda yazılanlara cevap vermeyin de konu kilitlenmesin lütfen ya... Doğru düzgün bişeyler yapılabilir belki bu konu sonucunda...
Başa dön
karloff

Nereden: Ankara

MesajTarih: Mon Oct 31, 2005 6:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ses seda çıkmıyo projeden noldu? Herkes bi anda pıstı kaldı... Cumartesi günkü toplantıya katılamadım işim vardı... Noldu ne bitti?
Başa dön
Autostic

MesajTarih: Mon Oct 31, 2005 7:18 pm    Mesaj konusu: Aaaaa!!! Alıntıyla Cevap Ver

Nr pısması, ayıpsın. Toplantıda design ile ilgili bazı sorunlarımız vardı onları konuştuk. Böyle bizim senaryo başkanı da katıldı böylece senaryo hakkında milleti biraz bilgilendirdi. Yapı ile ilgili tartışmalarımız oldu. Milletin fikrini aldık. Kimin hangi grubta çalışacağı belirlendi. Dizayn işi bi tatlıya bağlandı yani artık ne ne zaman yapılacak belli. Sonra ben dizaynırlarımdan bir screenshıt istedim oyundan onlarda bana bunu hazırlayıp gönderecekler 2 hafta içinde. 1 hafta sonrada yazılmaya başlancak. İşte böyle başka bilgiler için siteye bakabilirsiniz.
Başa dön
Autostic

MesajTarih: Wed Nov 02, 2005 9:16 pm    Mesaj konusu: Başkan Kim? Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar projemizde başkan belli oldu, bir diğer değişikliğe kadar her türlü bağlantınızı bu kişiye yapın.
leventh783@hotmail.com
her türlü konuda sizi bilgilendirir ve her işinizi görür.
Başa dön
Autostic

MesajTarih: Sat Nov 12, 2005 9:37 pm    Mesaj konusu: Kapanma noktasına geldi acil yardım. Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar, bu başladığımız proje aşamasına geöince ortaya çıkan ve hiç beklenmeyen sorunlardan dolayı projeyi iptal etme noktasına geldim. Bana çok önemli olan birşey lazımdı ama bir türlü gelmedi. Şimdi bana 12.11.2005 tarihi akşam saat 8'e (20:00) kadar oyundan çekildiği düşünülen bir screenshot gelmesi lazım. Bu screenshot sanki oyun bitmişte son görüntüsü bu omuş gibi düşünülerek dizayn edilecek. Bu shot benim oyunun menüsünü nasıl yapacağımı belirleyecek. bu shot olmadan başlayamıyorum ve başlaması benim düşündüğüm oldkça opsiyonlu bir tarihten daha geç olura bu proje bitmez. Bende istediğim gibi olmuyacak olan bi projeye başlayamam. Yani anlıyacağınız bana shotu gönderirseniz ben de devam ederim yoksa bu peojede takım çalışması gerçekleiemediğinden ölür. Artık benim herkes için yaptığın bir açık kaynak kodlu projeye kimse destek vermiyorsa bende yapmam size kalmış artık zaman belli dead-line belli. Grub başkanı leventh783@hotmail.com ile görüşüp ayrıntılı bilgi alabilrisiniz. Ne olacağını beraber görecez hepiniz kendinize iyi bakın.

Proje ölüyor arkdaşlar habeim olsaydı yardım ederdim demeyin sonra.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız