Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Surlar Oyunu (Yapım www.ozguruz.net )
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Surlar Oyunu (Yapım www.ozguruz.net )
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
lion

MesajTarih: Mon Nov 14, 2005 11:16 am    Mesaj konusu: Surlar Oyunu (Yapım www.ozguruz.net ) Alıntıyla Cevap Ver

beni 2 diyarbakırlı ve bir azerbaycanlı arkadaş düşündükki Surlar adlı bir 3D oyunu yapma bu günden itibaren projeyi çiziyoruz Surlar adlı oyun yani diyarbakır surlarını ilgilendirecek bir oyun kısacası şöyle düşündük oyun hep surların içinde geçecek korko şeklinde olacak biz bunu daha öncede düşünmüştük ama aramızda Dilleri codlarını yazan birisi yoktu ve en sonunda birisi çıktı ve o bize kodlamaları yapacak ben bu gün oyunun storysini (hikaye) hazırlayacağım arkadaşlar ise karakter çizimi ile uğraşacaklar eminimki türkiye de en iyi oyunlar arasında yer alacağına tabiki bu sitedeki bazı arkadaşlar kadar iyi olmasakta yine elimizden gelen en iyisini yapacağız umarım sizlerede bizlere bazı konularda yardım edersiniz çünkü ilk defa bir 3D oyunu yapacağoz ben biliyorum ben elimi bu oyana attım mı en iyisini yapacağımı. Çünkü ben bir şey yaparsam eğer mutlaka onun hakkını vermeliyim. istemem biri oyunu oynadığı zaman arkadan küfür atmasın bilmem burayı nasıl yapmış hatalı felan demesini istemem, Vallahi helal olsun demelerini beklerim onun içinde gece gündüz bu oyunla uğraşacağım şimdiden herkese başarılar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
sinan

Nereden: GaziantepG-MAX

MesajTarih: Mon Nov 14, 2005 11:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kollay gelsin Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Mon Nov 14, 2005 11:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kolay gelsin, daha düzgün bir Türkçe kullanman dileğiyle...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
lion

MesajTarih: Mon Nov 14, 2005 11:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

özür dilerim , ne yapmadığımı bilmiyorumki sende 4 ay sizde 4 günde 2 saat uyumasanız sizde sersem olursunuz ben şimdi monitörü zor görüyorum ve ellerim uyuşmuş başka tuşlara basıyorum yanlışıkla kısacı beyin durmuş neyse bundan sonra düzgün türkçe kullanırım merak etmeyin Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Nomax

MesajTarih: Mon Nov 14, 2005 12:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İngilizce kelimeleri de uykusuzluktan dolayı mı kullanıyorsun? ingilizce kelime kullanıp parantez içinde türkçe anlamını yazman beni çok rahatsız etti.Terim olsa neyse...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ferit

Nereden: Jandarma

MesajTarih: Mon Nov 14, 2005 12:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşım birde her başlığı açışında şu sitenin reklamını yapmasan..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
proximity

Nereden: istanbul

MesajTarih: Mon Nov 14, 2005 4:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Projenizle ilgili ekran görüntüsü var mı? Varsa görmeyi çok isteriz. Başarılar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
LocKman_HacKim

Nereden: in İstanbul

MesajTarih: Mon Nov 14, 2005 4:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaslar (yani oyunu yapan arkadaslar), madem böyle bir oyun yapacaksiniz.Oyunu oyle bi yapinki senaryosu ve grafigiyle herkesi buyulesin.Oyun grafigiyle kendini göstermese bile senaryoyu konusturun bu oyunda! Smile Oyunun adi "Surlar" olacagina gore sanirim oyun Surlar da ve bi takim mekanlarda gececek.Onun icin oyunun senaryosu diger oyunlara gorede farklilik gosterecek, gostermeli!

Oynanis tarziylada oyuncuya vay be dedirtmeli bence.Tabi ki boyle bi oyun yapmak kolay degil ama madem boyle bi projeye basliyorsunuz uzun ugraslar sonunda neden olmasın?

Bizim eloglundan ne farkımız var!
-Hım biraz maddi fark olabilir.

Arkadaslar sizlere kolay gelsin.
iyi calismalar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
lion

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 9:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu oyunu biz böyle ufak tepek düşünmüyoruz. Yani türkiyede yankı uyandıracak şekilde olmasını istiyoruz dediğiniz gibi böyle bir oyun yapmak çok uzun sürer bizimde acelemiz olmağı için isterse 2 yıl sonra çıksın yinede umrumuzda değil yeterki güzel çıksın, bir arkadaşın dediği gibi oyunun projleri yani görüntüleri varmı elinizde yapıyorum şimdi bir tane karakter daha doğrusu 45 dakikada çok güzel bir yaratık yaptım bu etti 8 saattir bekliyorum 3D maxda bir render verdim öyle kaldı gitti deli olacağım ama az kaldı fırından çıkar çıkmaz sizlere göstereceğim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Nomax

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 9:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İsterse 2 yıl sürsün??? Sen ne kadar sürede olacağını umuyordun bence 2 yıl size yetmez.Pek çok gruba yetmez....
Başa dön
lion

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 10:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

2 Yıl demek büyük bir ömür gibi geliyor bize Sana bir Half-life Gibi Bir oyunu 5 ayda bitirelim demiyorum yani ben codları ile birlikte yaparım sana mekanlarından tut çizimlerine kadar her şeyi 5 ayda bitirebilim oda şişirme olur ama kodları yazacak arkadaş kaç ayda bitirir bilmem ben kendi açımdan diyorum 5 ay içinde demiyorum yani 5 ay içinde oyunun hepsini ben bitirim benim demek istediğim sana bir oyunda grafikten tut çizimine kadar 5 ay içinde bitirebilirim ama biz 2 yılda çok güzel bir oyun yapacağımızı umuyoruz tabiki bu render gibi 8 saattir beklesek o ayrı mesele 256 ramla ancak bu kadar olur Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
sevdalinka

Nereden: İstanbul / Şişli

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 10:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Lion ve ekibi inşallah başarılı olursunuz . biz de memnuniyetle oynarız oyununuzu.Sen nomax a bakma çalışmaya devam , isterse bir ömür sürsün.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
lion

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 10:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

oke kardeş anladığın için saol zaten kimse bizi caydıramaz biz acemi olduğumuza rağmen en iyi şekilde oyunu yapacağımıza inanıyoruz çünkü inanmak her şeyden önce gelir ben grafik ve tasarlama konusunda kendime çok güveniyorum oyunda hata yapmam ama korktuğum tek bir şey var dil codlaması onu aramızda sadece biri biliyor oda adam öğretmen ilk defa deneyecek ondan dolayı ben ondan şüpe duyuyorum oyunda bir sürü bug olmaz inşallah görsel şölen bir yapım olacağından eminim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Nomax

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 10:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

cod değil arkadaşım kod.
Başa dön
lion

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 11:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

olabilir ha cod hada kod eğer sen anlamıyorsan o ayrı fakat oyunla ilgisi olan bir adam anladığına göre demekki sorun yok Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız