Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Surlar Oyunu (Yapım www.ozguruz.net )
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Surlar Oyunu (Yapım www.ozguruz.net )
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 12:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ondan değil de cod deyince aklıma Call of Duty geliyor.Code de bari.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
directxgame

Nereden: Aydın

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 1:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çalışmalarınız güzel de (www.ozguruz.net) sitenizde keşke hazır template kullanmasaydınız.Sonra ilerde başınıza dert olur.

http://rapidshare.de/files/4861970/Template_Monster_3764-flash-intro.rar.html
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
lion

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 1:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hazır templatesi bir arkadaş bize yolladı hazır olup olmadığını bilmiyorum ama çok hoşuma gitti ve ekledim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Redeemer

Nereden: Vault 13

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 1:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Süpersiniz. Mumyanın low poly wire renderını ya da viewporttan screenshot görebilir miyiz? Hatta eliniz kayıp da low poly yi yok ettiysenin (çok sık başına gelir bazı insanların bu, nasıl oluyorsa) high poly de görsek olur bu durumda.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
Nomax

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 1:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Evet farklı bir açıdan render ve wire olarak bir görüntü alabilir miyiz? Render 8 saat sürüyor dersen render etmeden bir görüntü alıp koyabilirsin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
tetanoise

Nereden: Ankara

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 1:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bundan böyle "surlar" isimli oyun projesi ile ilgili gelişmeler bu başlık altında listelenecektir.

hergeçen gün artan üye ve ziyaretçi sayısı ile karmaşıklaşan sitemizi daha nezih bir halde görmek ümidiyle tüm arkadaşlardan "polemiğe uzak" yorumlar yazmalarını kendim adına rica ediyorum...

Saygılarımla...
Başa dön
lion

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 2:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Very Happy tetanoise dediği gibi tartışmaya gerek yok bundan sonra bu oyun hakkındaki gelişmeleri buraya yazarım birde mumya gelirsek kimseyi inandıracak halde değilim isteyen inanır istemeyen inanmaz o kadar basit artık oyun hakkında forum yapmayacağım ne zaman çıkarsa o zaman eleştirebilirsiniz ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Redeemer

Nereden: Vault 13

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 2:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İyi de arkadaşım çok güzel modellemişsin. Burası amatör oyun yapım sitesi? Modelin ağ örgüsünü görmemiz buradaki tüm modellerların işine yarar. Görelim "öğrenelim".
Hadi kolay gelsin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
Nomax

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 2:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Evet hangi programı, hangi render tekniklerini vs. kullandınız bende öğrenmek istiyorum.
Başa dön
lion

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 4:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bir oyun yapacağız diye bizi ellerinden geldiği kadar bu oyundan caydırmak istiyorlar ama biz yılmayacağız ne olursa olsun köküne kadar yapacağız ister çaldık yada çalmadık görüntüleri kimseyi ilgilendirmez ha sizede bir şey söyleyim mutlaka çoğu oyunlarda çalıntı bir şeyler çıkar ben demiyorum ben oyunu yaparsam hepsi benim tasarım olacak baştan sona kadar demiyorum ellbette bir yerlerden bir şeyler yürütüp değiştireceğiz bir oyunu iki yada 3 kişi yaparsa bile ben onada çalıntı derim çünkü neden derseniz tek zeka tafından yapılmamıştır iki yada 3 ayrı beyin tarafından yapılıp bir şeyler ortaya çıkmıştır bilmem bazıları için yanlış gelebilir ama benim teorim bu !

nomaz arkadaşımıza gelirsek diyorki mumya resmini çalıp bir sitede buraya eklemişsin sana nasıl çizdiğimi göstermediğim içinmi öyle diyorsun peki o zaman çalıntı ise bana adresi ver bu arada yayınla o zaman herkesin içinde senden özür dilerim eğer yayınlamasan bu geceye kadar herkesten sen özür dileceksin o kadar Very Happy arasınızda birisi profesiyonel çiziyor diye onun hatasını yakalamak istiyorsunuz. Ama ben kendime güvendiğim için sorun yok belki ben bu resimleri maz veya maya ile çizmiyorum belki değişik programlarla ile kim bilirki Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Nomax

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 4:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bak arkadaşım bir render de ben aldım senin modelinden! Nasıl güzel mi? Bakarak 3dsmax da çizdim!

Özür dilemek yerine siteden gitmen mümkün mü?
Başa dön
lion

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 4:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bak nomax mı ne daha seni bile tanımıyorum hem sen git siteden demekle ben gitmem ne zaman bu forumdaki arkadaşlar yani üst düzey arkadaşlar bunu onaylasalar o zaman giderim ha birde diyorsunki arkadaşım ben arkadaş arkadaş böyle demezki eğer sitedeki arkadaşlar gitmemi çok istiyorsa gidebilirim arkadama bakmadan neyse bu konuyu tartışmak istemiyorum elimden geldiği kadar bu insanlara değişik konularda dersler ve yardımlar edeceğim ha bu forumda olmasa değişik forumdalarda yada kendi sitemde dersler veririm
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Hunturk

Nereden: heavy metal aleminden

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 4:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

lion, bu tartışma sadece burda kalsaydı iyiydi. Fakat sen gitmişin "3D resim kısa teknik herkes çizebilir (Ama Biri Hariç)" diye saçma sapan bi başlık daha açmışsın. Hadi teknik olayını anladık diyelimde "(Ama Biri Hariç)" saçmalığı ne oluyor onu anlamadım. Burası sohbet muhabbet atışma ortamı değilki be güzel kardeşim.

Ve yaptığın şeyin 3D ile alakası yok, lütfen biraz daha olgun davran yoksa bende nomax gibi siteyi terketmeni isteyeceğim.

Artık her hafta bu tip muhabbetleri görmekten herkes sıkıldı heralde. Birilerinin bu olaylara müdahale etme zamanı gelmedimi.

Kolay Gelsin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Nomax

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 4:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Madem gitmiyorsun o zaman özür dile bakayım, kendini uyanık zanneden buradaki bu kadar üyeyi kandırmaya çalışıp salak yerine koyan sayın stephen...ay pardon lion.Evet bekliyorum doğru düzgün bir özür...
Başa dön
Dj_cat

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 4:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Lion ellerine sağlık çok güzel yapıyorsun bu işin hakkını veriyorsun acaba bir şey sorabilirmiyim oyundaki karaterler içinemi atacaksınız yoksa artalan mı diye atacaksını bence karakter diye atsanız çok güzel olur ben daima korku oyunlarını severim umarım sizlerde başarabilirsiniz bu arada bu Nomax adlı kulancıya gelirsek arkadaş neden çekemiyorsunuz birisini sırf sizden daha üstün mü diyemi ben kınıyorum sizlerei adam ne güzel sitede 2D dersleri vermiş onun sayesinde bir şeyler öğreniyorsuz ve senin gibileri ise böyle kişileri yok etmeye çalışıyor senin ona git söylemene gerek yok ben giderim onların yerine zaten bu gün kayıt oldum bu foruma beğndim konuşları ama ben böyle bir tartışma yerinde duramam Nomax arkadaşımızda sanırım türk değil bazı bilgilerine baktım sen neden bu türkiyedesin bir açıklaman varmı ? yoksa ajanmı yada türkiyede gençlerin gelişimi engelleyen o kişilerdenmisin ? eğer bu forumda o arkadaşı atacaksanız eğer beni de atmanızı isterim adamın sitesine kayot oldum çok iyi birisi biri dedi diye atacaksanız hepimizi atın daha doğrusu forumu kapattın kimse bir şeyler öğrenmesin. Mademki bu foruma bilgi öğrenmeye gireceğiz o zaman bilgi öğretenleri değilde boş boş mesaj sayıları yükselsin diye yazanları atmalız doğru söyleyeni bilmem kaç köyden kovarlar diye bir söz var buda onun gibi bir şey olmalı yazık bu insanlara yakıştıramıyorum
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız