Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Surlar Oyunu (Yapım www.ozguruz.net )
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Surlar Oyunu (Yapım www.ozguruz.net )
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Hunturk

Nereden: heavy metal aleminden

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 5:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Dj_cat, lion ve Stephen bunların üçüde aynı kişidir. Bu kadar bariz de yapılmazki bu Laughing Very Happy

Olabiliyorsa bu arkadaşların IP aralığına ban konulup, forumlardaki açtıkları konularla birlikte siteden gönderilmesini talep ediyorum.

Kolay Gelsin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Dj_cat

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 5:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

olabiliriz belki aynı kişileriz belki de değişik kişileriz son kez bir demek istiyorum tamam bende stephen arkadaşımım ve lionu tanıyorum bizim gruptalar ben demedimki onlarda yana değilim forumda dediğim gibi ben bu gün kayıt oldum fakat gereken ilgiyi göremedim. Diyorsunki yani sesleniyorsun ki bilmem bunların bu forumdan gönderilmesini talep ediyorum hiç boşuna heveslenme zaten biz gidiyoruz arkadaşlara dedimde zaten biraz önce istenilmediğiniz bir yerde bir dakika bile durmayın Lion ise dinlemedi forumda kişilere ders vermek istedi. inanıyorumki Nomax ve Hunturkten daha zeki olduğunu biliyorum yaptığı işler profesiyonlece zaten böyle kişileri kimse çekemez sizlere gelirsek Nomax ve Hunturk elamanlarına bu kişiler bu forumda değil aydınlık ortalığı karıştırmak istiyorlar sizin derdiniz oyun yapma yada bilgisiz kişileri bilgilendirmek değil eğer öyle olsaydı türkiyede isminiz çıkardı sizin derdinizi biiyorum üstelikle nomaxsın derdi sitede mesaj sayısını yükseltmek nomax tarafından gönderilen tüm mesajlara baktım yarısından çoğu tartışma ve boş kelimelerdim örnek olarak biri bir oyun yapar yada bir program üzerinde bir şeyler yapar nomax ise mutlaka konuyu bilmeden bir şeyler yazar asıl yaratıcılık bu değil bizim öğrendiğimiz tek bir şey var eğer bilmediğin bir konuya burnunu sürme bildiğin bir konuyu ise en iyi şekilde yargıla ve o zaman kariyerin ükselir bu resimlere gelirsek bunu sadece lion çizip yaptı. Dediği gibi maya yada maxla olmayabilir başka tekniklerle yapılabilir evet doğru bunları pek çok kişinin bilmediği yöntemlerle yapıyor bunları sizlere öğretecek ama zamanla fakat anladımki bu forumda yardımlaşma adına ihç bir şey yok ilk günden beri görüyorumki lion kimseye sataşmadı sadece nomax ona sataştı peki atılacak kişi lion mu yoksa Nomaxmı yani arkadaşsınız belki arkadaşınız hepiniz daha önceden birbirinizi tanıyorsunuz ama bu kadar olmaz bize göre haklı olan kişi arkadaşlıktan daha üstündür. Dikkat ederseniz yabancı ülkeler hızla kendilerini yükseltiyor türklerle alay ediyorlar öyle değilmi yalanmı atıyorum türk lafı duydularmı hemen oradan uzaklaşıyorlar bunlar kürtler içinde geçerli mademki bu ülkenin insanınız çocuklarız tartışmayı bir yana bırakmalıyız diş dişe verip en iyi projeleri ortaya çıkarmalıyız o zaman dünyadaki bazı düşman kişiler sessiz kalırlar neyse bu kadar tartışmaya gerek yok siz neyi en iyi biliyorsanız öyle yapın yaşım 26 bende grafik tarımla ilgileniyorum fakat by yaşıma geldim Stephen ve lion kadar animasyo grafiği çizeni göremedim buda insanlara ayrı bir kıskançlık veriyor. Belki adları duyulmamış ama Nomax gibi insanlar var oldukça böyle insanlar küllenip soluyor dediğim gibi neyse artık siteden atmanıza gerek yok bizler kendimiz gidiyoruz tüm arkadaşlara başarılar umarım beni anlayan çıkar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Hunturk

Nereden: heavy metal aleminden

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 5:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:
Dikkat ederseniz yabancı ülkeler hızla kendilerini yükseltiyor türklerle alay ediyorlar öyle değilmi yalanmı atıyorum türk lafı duydularmı hemen oradan uzaklaşıyorlar bunlar kürtler içinde geçerli mademki bu ülkenin insanınız çocuklarız tartışmayı bir yana bırakmalıyız diş dişe verip en iyi projeleri ortaya çıkarmalıyız o zaman dünyadaki bazı düşman kişiler sessiz kalırlar neyse bu kadar tartışmaya gerek yok siz neyi en iyi biliyorsanız öyle yapın yaşım 26
Alıntı:
bende grafik tarımla ilgileniyorum
fakat by yaşıma geldim Stephen ve lion kadar animasyo grafiği çizeni göremedim buda insanlara ayrı bir kıskançlık veriyor.

Dj_cat, çok çok özür dilerim dostum senin ve arkadaşlarının grafik tarımla ilgilendiğini ve çok büyük bir türk tarımcısı olduğunu gözden kaçırmışım.

Hatamı affettirmek için sizlere muhatabınız olan siteyi kendi ellerimle linkliyorum www.tarim.gov.tr Laughing Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 6:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

MUAHAHAHAHAHAHHAAAA.....

Kapatın forumu kardeşim hata intahar edin! Vatikan'daki müzedeki mumyanın fotoğrafını alıp ben modelledim diyen o mükemmel şahısları incitmişiz!!
Bende yunan ajanıyım beni de direğe bağlayıp yakın!

MUAHAHAHAHAHAHHAAAA.....
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
DarkScythe

Nereden: Vault 35

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 6:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yaw dj,stephen,lion hepsi aynı velet işte 2 resim koyup projeden bilmemneden bahsedip zırvalıyolar , yok gençlerin önünün kapıyolar ,yok şöle çiziyoz , yeterrrrr hiçbişey lafla yada netten bulduğun resimleri buraya koymayla olmaz gençler , gidin oyalamayın insanları
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder
stroma

MesajTarih: Tue Nov 15, 2005 7:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

stroma bir ay önce demiş ki:
eğer karşınızdakini ukala, boş konuşan biri görüyorsanız o zaman niye konuşuyorsunuz? bırakın ne derse desin... bu gibi karşı çıkıp, olayı körükleyenler forumu daha fazla kirletiyor, kirlettiriyor..
ve bir ricam daha, forumu yorumdan çok bilgi almak için kullanın. 10 başlıktan 9 u ya duyurular bölümüne ya da konu dışı bölümüne...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder MSN Messenger
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız