Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Forever Turkish Game LTŞ. (iki Oyun Bitti)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Forever Turkish Game LTŞ. (iki Oyun Bitti)
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mugengame

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 12:07 am    Mesaj konusu: Forever Turkish Game LTŞ. (iki Oyun Bitti) Alıntıyla Cevap Ver

Yeni açacağımız Forever Turkish Game Ltş. için şimdiden iki tane oyun bitirdik çalışmalarımızı Mugen ve 3D Oyunları Üzerinde Yogunlaştırıyoruz. Eleman Eksikliği Yüzünden Şimdilik 3D Oyun Yapımına Başlamadık. Fakat Dünya Çapında Görülmemiş iki Tane Mugen Oyunu ile Piyasa Girmek istiyoruz. Bildiğiniz Gibi Mugen Oyunları Hazır Dövüş Oyunlarıdır. Fakat kendi Geliştirmiş Olduğumuz Oyun Motoru Sayesinde, Diğer 2D Oyunlarından Hiç Bir Farkı Yoktur. Oyunun En Büyük Özelliği ise Oyun Sisteminin insan Beynine Göre Haraketlendirilmesidir. Yani Oyunda 8 Karaktere Verilen Sistem Modu Bir insanın Oyun Oynama Şekline Göre Verildi. Böyle Bir Özelleği Yapamamızın Sebebi Bilgisayara karşı oynayan bazıları şikayetçidirler, neden rakip zor değil diye şikayet ederler bizlerde onlara göre kendi sistemizi ekledik final sonundaki devi geçmek mümkün gibi değil, çünkü güçlendirme modu çok yüksek bir şekilde verildi. Bizler şimdilik piyasaya Mugen oyunu sürmek istiyoruz. Oyun piyayasından bir bilgimiz olmadığı için sizlerin, yorumlarını almak istiyoruz, 3 Ytl den orjinal cd olarak çıkarsak acaba türkiye genelinde satılırmı yada 3D mi daha iyi satılır. Fakat eminimki böyle oyunlarıda oynayan çok kişi var, Fakat biz oyunu mugenlikten çıkardık normal bir oyun haline getirdik, Oyundaki çoğu karakter ve mekanlar hazır fakat oyun motorunu kendimiz geliştirdik. Oyuncuya zevk verecek bir hala getirdik. ve yapmış olduğumuz Forver Mugen adlı oyunun kombine yani kombo show adlı video yu izleyip yorum yapabilirsiniz. Aşağıdaki Linkten indirebilirsiniz...

http://rapidshare.de/files/7970169/forevermugen.rar.html
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
LocKman_HacKim

Nereden: in İstanbul

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 12:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Videoyu izledim.Gerçekten bence süper olmuş.Dövüş mekanları ve dövüş içindeki efektler oldukça etkileyici.Çok güzel olmuş.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
son1431

Nereden: Balıkesir

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 1:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hocam tek kelimeyle süper. Hele Ryu' ya Akumanın yaptığı tarzda bir ölüm yeteneği vermişsiniz bittim... İnşallah Ken'de de vardır böyle bir yetenek. Çalışmalarınızda başarılar. (Hey gidi günler heeeeeeeeeyyy.....)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
OLAMAN

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 1:45 am    Mesaj konusu: eski günlerD: Alıntıyla Cevap Ver

eski günler aklıma geldikçe üzülüyorum çocukken evden para çalırdım hatırlıyorum atari salonuna giderdim ve de şimdi bu tur işlerle uğraşıyorum insan 7'sinde ne ise 20'dede odur Twisted Evil
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
mugengame

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 1:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ken'e öyle bir Özellik vermedik fakat sonsuz saydırma komboları verdik oyunda bir çok devil yani zombi karakter var, mortal kombattan montaroyu bırakttık. genellikle snk ve capcom karakterleri yaygın olduğu için bizlerde onları bırakatık, fakat ikinci yapmış olduğumuz oyunun moturunu geliştirip senin dediğin gibi ken'e öyle bir özellik vereceğiz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
OLAMAN

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 1:56 am    Mesaj konusu: vau bea Alıntıyla Cevap Ver

iyi bişiler çıkarmısınıza benziyor arkadaşlar helal bea bende çoktandır böyle ağız tadıyla pc de bi havar çekmemiştim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
white_flame

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 8:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Smile tebrik ederim mükemmel olmuş. video da güzel hazırlanmış. umarım emeklerinizin karşılığını alırsınız. böyle şeyler insanı cesaretlendiriyor. iyi çalışmalar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
ebleda

Nereden: usa

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 9:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Cok guzel gorunuyor. 2D devam edin, bosverin 3dyi... Arcade havasi cok daha guzeldir. Merak ettigim birsey var ama: Ken ve Ryu karakterlerini ticari bir uygulamada kullanirken herhangi bir telif hakki odediniz mi veya odemeniz gerekiyor mu? Bildigim kadariyla bunlari ticari uygulamalarda kullanmak yasal degil.

Satis olayina gelince, eger dosyalar fazla buyuk degil ise, internet uzerinden download seklinde yapin.

Kolay gelsin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
SanAndreas

Nereden: Niğde

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 11:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yahu abicim ben bu oyunun adı nı biliyorum adı ya the king of fighters yada street fighter hem o komboları yapabilmeniz için iyi bir ressam gerekiyor hemde çok iyi bir ressam şimdi diyeceksiniz ki fatih yine başladı mız mız cılığa doğru söylüyorum arkadaş ben burda bu oyun türk oyunu olamaz türk yaması olur ancak bu comboları siz yapın bende call of duty 3 yapayım şimdi laflan pilav pişer pişer anasını satıyım bak nasıl pişmiş bu oyundaaaaa Mad
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
SanAndreas

Nereden: Niğde

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 11:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yahu canımı sıkan ikinci olayda bu video izlemek için 40 tane video programı yükleyip kaldırmam allahtan en sonunda media player 10 sürümünü buldumda çalıştırdı o kadar uğraş karşıında ordan burdan çarpılmış oyun çıksın
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
mugengame

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 11:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Video yu beğendiniz için sevindim. Oyunu daah zevkli bir hale getirdik. 3D ye gelirsek dediğimiz türkiyede programlama sektöründe bu işi bilen fazla kişi olmadığı için 3D ye bir türlü geçemiyoruz. Fakat Şirketimizi ilerde geliştirmek istiyoruz. Daha doğrusu önceden Media-Line Production olarak şirket ismini seçtik fakat Elimizde yeterince production işini bilen kişi olmadığı için bizde Oyun sektörüne geçtik Yani Mugen oyunları çıkarmaya karar verdik. Capcom şirketi ile iletişim halindeyiz bir çoğunuz bildiği arcade salunlarındaki (Cadillac & Dinasours) halk dilinde mustafa denilen oyunun teklif hakkını almak istiyoruz. Bu oyun türkiyede çok tutuldu. ve ondan sonra bunun bir kaç versiyonundan sonra oyunu öyle bıraktılar bizler ise tamamen yeni bir (Cadillac & Dinasours 2) oyunu yapmak istiyoruz. Fakat capcom şirketi büyük bir para istiyor. En basit oyunu bile insanın aklını durduracak şekilde para istediği için bizlerde bu parayı veremeyeceğimiz için öyle kaldık. Mugen oyuna gelirsek tamamem yasal bir proje kendi oyunu kendi yap şeklinde, Yurt dışında ticari amaçla çok kulanılıyor. Hiç bir yerden teklif hakkı istemeye gerek yok, oyun korsana düşmüyor sadece çıkar amaçlı kulanıyoruz. Arcade oyunlarında büyük bir gerileme söz konusu Artık eskisi gibi hiç bir firma arcade oyunlara oyun çıkarmıyor sadece Snk firması yılda sadece 2-3 oyun çıkarıyor. Oda atomwave mi ne adlı makinalara oyun çıkardığı için arcade öldü sayılır bizlerde sadece türkiyede bunu hayatta geçirmek istiyoruz. Ama teklif hakkı dediğim gibi çok para, ve karta aktarma içinde japaonya yollamamız gerekiyor oyunu onada oyun başı 250 $ istedikleri için bu işe girişmek çok zor, ondan mugen oyunları ile kendi bütçemizi genişletip 3D ye geçmek istiyoruz...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
mugengame

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 11:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SanAndreas Gelince komboları görünce şaşırdın mı ? şaşırmamak elde değil, ressamla kombo yapmanın ne alakası var ? Bizde biliyoruz türk oyunu olamaz fakat türk mugeni olur. The king of fighters ve street fighters gelirsek geri kalmış sayılırsın gidip dövüş oyunlarını araştır sonra gel bunları yaz, kısacası sen ne bu komboları yapabilirsin nede call of duty 3, her şey lafla olmaz bu kombolarıda türkiyede herkes yapamaz oyunun sistemini biz kurduğumu için neyin ne olduğunu herkesten iyi biliyoruz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Ragnor

Nereden: Bursa

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 12:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İlk olarak SanAndreas'ı pek takmayın derim kafanıza.

Sonra Mugen'i duymuştum sanırım capcom snk tipi 2d dövüş oyunları yapabildiğiniz bir oyun motoru idi. Bir grup türk'ün bu işe el atmış olması güzel.
Yalnız şöyle birşey var Ryu Ken gibi karakterleri oyununda kullanıp o oyunu satamazsın! Kafana biner valla capcom. Tamam mugen'i kullanmak yasal olabilir ama o karakterler ayrı mugen ayrı. Neyse oyunu merakla bekliyorum. Video'da oldukça güzeldi. Tebrikler Smile.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
SoulOfSilent

Nereden: /dev/null

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 12:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SanAndreas demiş ki:
yahu abicim ben bu oyunun adı nı biliyorum adı ya the king of fighters yada street fighter hem o komboları yapabilmeniz için iyi bir ressam gerekiyor hemde çok iyi bir ressam şimdi diyeceksiniz ki fatih yine başladı mız mız cılığa doğru söylüyorum arkadaş ben burda bu oyun türk oyunu olamaz türk yaması olur ancak bu comboları siz yapın bende call of duty 3 yapayım şimdi laflan pilav pişer pişer anasını satıyım bak nasıl pişmiş bu oyundaaaaa Mad
ulen bi rahat dursana sen!?

@mugengame : Tebrik ederim arkadaşım, ellerinize sağlık gerçekten başarılı görünüyor. Bir demo rica etsem çok şeymi istemiş olurum acaba Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mugengame

MesajTarih: Tue Nov 22, 2005 12:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ne gibi Demo ? Oyun demo istiyorsanız, ilk oyunu free olarak internette yaymak istiyoruz şu an onunla ilgileniyoruz. Free olarak atacağımız oyunda bir kaç hata vardı onları düzenledik bu gün indirip oyanaybilirsiniz. SanAndreas Gelirsek o sanıyorki komboları elimizle çizip yaptık Very Happy hiç hypercam diye bir program duydu mu oyundan görüntü geçme programı ?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız