Ana Menü
· Ana Sayfa
· Dosyalar
· Dökümanlar
· Forum
· Günün Resmi
· Haber Arşivi
· WWW Linkleri
· Üye Listesi

Forumlar

strncpy ve strncpy_s
 Konu adi : Borland c++ Builder ile Amiral Batti
 Rady10 - YerliOyun
 Kabusta Kaybolmak
 Konsol da programı bekletmek
 Oyun programlama icin hangi programlama dilli ?
 flash! şanlıurfa bilgisayar oyununda(no rapid)
 Sevgilim Olur musun?
 Directx'e başlamak isteyenler bi bakın
 PSP programlama
 Flash tan php
 Bilgisyr oyunu yapmam için üniverstde hangi bölüme girmeliym
 www.arshiv.gen.ms
 Cimg.h ilgilenenler icin
 müttefik oyunu

Konu Disi
 Emraah
 Yeni sitemiz açıldı
 Kalp krizi durumunda ne yapılmalı?
 Oyun sektöründe hangi görevde çalışmak isterdiniz?
 Takım arkadaşı sorunu
 msn de renklı nıck
 pc hata veriyor ! YARDIM!!
 Gülmek isteyenler Buraya
 İnanılmaz hl 2 modu görüntüsü
 Computer Languages History

[ Forumlara Git ]

oyunyapimi.org: Forums

www.oyunyapimi.org :: Başlığı Görüntüle - Forever Turkish Game LTŞ. (iki Oyun Bitti)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   LoginLogin 

Forever Turkish Game LTŞ. (iki Oyun Bitti)
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
TheCotanak

Nereden: Istanbul

MesajTarih: Wed Nov 23, 2005 8:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yanlis nerede bilmiyorum ben sahsen, ama o .cfg dosyasini acmana gerek yok, onu gayet rahat bilebiliyorum ben.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mugengame

MesajTarih: Wed Nov 23, 2005 8:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

baktım ve hata olan şeyi buldum bak şimdi arkadaş chars2 ve chars3 deki karakterleri alıp forever dosyasının içinde chars dosyayı var oraya kopyala yani sen gitmişsin forever dosyasının içine kopyalamışsın hata odur
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
keremakgul

MesajTarih: Wed Nov 23, 2005 9:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ok oynadım oyun çok zor olmuş yapcam demişsin ama bu sıkıyor eğlenceli kılmıyor sesler çok rahatsız edici...

bide mugen oyun motorunu nereden bulabilirim?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
mugengame

MesajTarih: Wed Nov 23, 2005 9:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Oyunu zor eğlenceli kılan şey ise zor olmasıdır. Yanlış anlama arkadaşım fakar bir nevi usta oyunculara göre bir oyundur. Seslerinede gelirsek oyun arka plan müzikleri bırakmadım oyuna çünkü mb çok yüksek oluyor sadece karakter sesleri ve bir kaç arka plan sesleri bıraktım. Oyunu bitirmen için Sana bir karakter tavsiye edeyim Senem adlı kızı yada Igniz adlı karakteri seçerek sonsuz ölümlerini yaparak bitirebilirsiniz...
mugeni araçlarının hepsini bu adresten bulabilirsin ve tutoriallarıda var oradan nasıl yapıldığını kavrabilirsin...

http://www.streetmugen.com/mugen-telechargement-us.html
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
OLAMAN

MesajTarih: Wed Nov 23, 2005 11:36 pm    Mesaj konusu: salla Alıntıyla Cevap Ver

yaf iyi bişiye benziyor:D
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Nomax

Nereden: Bakırköyden.Yeni taşındık da...

MesajTarih: Thu Nov 24, 2005 12:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Oyunu bilmem de isime takıldım ben."forevır törkiş geym meeeen o raaayyyt törks kik esss!!!"

Komik geldi valla kusura bakmayın.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
mugengame

MesajTarih: Thu Nov 24, 2005 12:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

olabilir normal bir şey Osman ismide komik ?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Nomax

MesajTarih: Thu Nov 24, 2005 12:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Anlayan anladı osmancım.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
OLAMAN

MesajTarih: Thu Nov 24, 2005 12:48 am    Mesaj konusu: ayıp Alıntıyla Cevap Ver

arkadaslar neden bu tur ufak esıklerı tartısıyorsunuz adam yapmıs helal olsun kutlayacagınıza yada yardım edeceginize hatalarını yuzune vuruyorsunuz bu tur davranıslar yapmasanız daha iyi olur
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
OLAMAN

MesajTarih: Thu Nov 24, 2005 12:49 am    Mesaj konusu: olmaz Alıntıyla Cevap Ver

bu kıskanclık dugusunu içinizden söküp atamıyormusunuz???¿
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
OLAMAN

MesajTarih: Thu Nov 24, 2005 12:53 am    Mesaj konusu: vay bea Alıntıyla Cevap Ver

sen sana osman oyun yapımcısı yerine edebi dil metınler okusaydın daha iyi ederdin bence Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
LocKman_HacKim

Nereden: in İstanbul

MesajTarih: Thu Nov 24, 2005 1:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Nomax demiş ki:
Oyunu bilmem de isime takıldım ben."forevır törkiş geym meeeen o raaayyyt törks kik esss!!!"

Komik geldi valla kusura bakmayın.

nomax.. bazı kişiler ortaya bi oyun cikarttiginda dalga geciyor veya baska triplere giriyorsun bunu hâlâ anlamis degilim! amacın ne? buradakilere yardım etmek mi? yoksa bazi insanlara takilip o insanlarin forumdan atilmasina sebebiyet vermek mi?

hee yorum mu yazican dogru durust biseyler yaz o zaman niye dalga geciyorsun.insan bi hayirli olsun veya baska bisey der.sirf laf olsun diye bisey soylenmeski.
sende ileride bole seylerle karsi karsiya kalabilirsin....

buradan su sonuc cıkiyorki bazi kisilerin yaptigi seyler senin gucune gidiyor.

Forever Turkish Game e gelince arkadaslar insallah istediginiz yerlere gelir ve Türkiye'de oyun programlamadan para kazanirsiniz insallah.

Herkese kolay gelsin

NOT: sunuda söyleyeyim amacım tartisma yaratmak degil.sadece nomax a biraz sitem ettim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör MSN Messenger
TheCotanak

Nereden: Istanbul

MesajTarih: Thu Nov 24, 2005 10:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bunu tartışmaya çevirmeyip konuya dönelim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör E-Posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
keremakgul

MesajTarih: Thu Nov 24, 2005 4:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mugengame mugen oyun motorunu kullanmayla ilgili ders yazmayı düşünürmüsün yada bana özEL mesaj yada keremakgul@mynet.com yoluyla biraz anlatırmısın
Başa dön
Kullanıcı profilini gör
Nomax

MesajTarih: Thu Nov 24, 2005 5:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Şimdi, laf söylemek için söylemek demiş arkadaşımız.O, öylesine söylenen bir laf değildir.Madem ciddiyet istiyorsunuz anlatayım.

Özellikle birşey dikkatimi çekiyor, ne zaman bir grup kurulsa illa ki adında "Turkish" tarzı birşey geçiyor.Yani türk olduğunu gösteren birşey.Peki siz hiç Türkiye asıllı olmayan gruplarda benzer birşeye rastladınız mı?
Bunun adı milliyetçilik değil bence.Yaratıcılıktan çok uzak ve içi boş, anlamsız isimler...Sizce grubuna böyle isimler koyan arkadaşlar oyun yapacak kadar yaratıcı olabilirler mi? (Oyundan kastım grafik basılmış, içi boş uygulamalar değil, hatırlananlar, klasikler.)
Çeşitli arkadaşlar oyunları dünyada satacaklarını, piyasadaki şirketler gibi tanınmış olacaklarını falan söylüyorlar.Bu isimle tanınmak...

Bilmiyorum kim ne düşünür ama bu 'yanlış' milliyetçilikten kurtulmak gerektiği kanaatindeyim.

@LocKman_HacKim:Herkes bir proje ortaya koyduğunda ters bir eleştri yaptığımı ve yıkıcı olduğumu kastetmişsin.Hatta çekemediğim fikrini aklına getirmişsin.Fakat durum bildiğin gibi değil.Mesela stephen adlı üyeyi düşünelim(aynı zamanda lion, bilo, hulya).Çocuk sağdan soldan gerçek fotoğrafları alıp kendim modelledim diye iddia ediyor.Sence buna ne demeli? Veya 2-3 gaza gelmiş genç arkadaş, "biz bir oyun yapacağız, yurt dışında da satacak, piyasa kalitesinde olacak, adımızı duyuracağız" diyorlar.Buraya kadar hiçbir derdim yok, buyursunlar yapsınlar, güzel birşey olursa bizde alırız, oynarız, tebrik de ederiz.Fakat yazılarının sonu şu bomba ile bitiyor; "Acaba gerekli programları nereden indirebiliriz?" Şimdi sen ne dersin bunlara? Hayır bunlar 2-3 grup olsalar neyse ama sonu gelmiyor ki! Biri gelir anlatırsın, diğeri gelir anlatırsın...nereye kadar? Hatta kimisi gelir de "Ben oyunumu yapınca sen görürsün <sansür>.Ben sana yapacağımı bilirim.Birdaha msn'e girme bence." benzeri sözler sarfeder.

Herneyse gereksiz örneklerle yeterince uzattığım konuyu daha fazla şişirmeyeyim.Sonuç olarak kimseyi çekemediğim, kıskandığım yoktur.Sadece dilim sivridir biraz, sinirlenince ters konuşurum kabul.İşini bilen, ciddi iş yapana da takdirim, saygım sonsuzdur.Son zamanlarda ters cevaplar yazıyorsam, hakaret raddesine varacak büyüklükte laflar ediyorsam bu benim kıskandığım, kompleksli olduğum anlamına değil bıktığım anlamına da gelebilir.

Şimdilik benden bu kadar.Pek çok kişi son zamanlarda agresifsin diyor, onun için bunu ortaya atayım dedim.Bu konuda daha fazla konuşmak isteyen arkadaşları ö.m. atmaya davet ediyorum.Herkese iyi günler.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.oyunyapimi.org Forum Ana Sayfası -> Duyurular Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız