E-Oyun dergisi 2. sayısı yayında

Misafir Kullanıcı tarafından Pzt, 29/01/2007 - 5:20pm tarihinde gönderildi.

İlk sayısı ile büyük bir okuyucu kitleye hitab eden ve Türk oyun sektörüne verdiği olumlu destekler sayesinde beğeni kazanan E-Oyun dergisi, 1 aylık aranın ardından 2. sayısını da yayına soktu. Grafik ve flash yönünden daha güçlü bir dergi hazırlayan dergi ekibi, ilk sayıdaki sayfa sayısını da 2'ye katlayarak başarılarının devamlılığı için durmaksızın çalışıyor. E-Oyun ekibi, dergi indirme seçeneği ile de yüklenme sorunundan şikayetçi olan okuyucuların sorununu gidermişe benziyor.

Dergiye ulaşmak için www.e-oyun.netoyuncu.org adresine bağlanabilirsiniz.

Misafir Kullanıcı (?) tarafından Salı, 30/01/2007 - 11:45am tarihinde gönderildi.

Gerçekten çok güzel bir dergi herkese tavsiye ederim başlangıçta oldukları için içinde amatör yerlerde bulunsada herkesin çıkarmaya cesaret edemiyeceği güzel bir dergi


Feyyaz Ustaer (?) tarafından Per, 01/02/2007 - 9:07am tarihinde gönderildi.

Bu iyi yorumlarınız bize ilham veriyor. İyi dilekleriniz için teşekkürler.


Misafir Kullanıcı (?) tarafından Cum, 02/02/2007 - 8:06am tarihinde gönderildi.

Bütün oyun dergilerinde aynı problem : Arızalı Türkçe kullanımı. Sadece sizde değil hemen hemen bütün oyun dergilerinde , sitelerinde Türkçe yerlerde sürünüyor. Anlam kaymalarını , düşük cümleleri geçtim ; imla kurallarını, -de -da eklerinin nerede ayrık nerede bitişik yazılacağını bilmeyen yazarlar! var. 40 yerinden cin çarpmış bir Türkçe'yle kime ne anlatacaksın? Hatalar sadece sizin dergide değil hemen hemen hepsinde var. Yukarıdaki cümleler kırık dökük mesela ...İçerik olarak çok eleştiremem ama hatasız bir Türkçe hepimizin hakkıdır. Olayın bu yönüne yoğunlaşmanızı istiyorum. İyi çalışmalar dilerim.


Feyyaz Ustaer (?) tarafından Cum, 02/02/2007 - 12:30pm tarihinde gönderildi.

Çook haklısın. Bütün dergilerde Türkçe kötü kullanılıyor. Biz düzeltmeye çalışıyoruz ama henüz pek başarılı olamadık.


sercancet (?) tarafından Cts, 03/02/2007 - 9:18pm tarihinde gönderildi.

bunu yapamayanlarda misal ben bunada şükür etmek lazım gerçekten iyi bir dergi ekip mükemmel


 

Ana Menü

Son yorumlar

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 0 ziyaretçi çevrimiçi.
Daha hızlı mı bilemem, fakat FireFox ve Google araç çubuğunu kullanmak kesinlikle çok daha kaliteli ve güvenli bir web deneyimi sunuyor :)
Bu site; Deniz Aydınoğlu 'nun türk oyun sektörü ile ilgili derlediği, ve site gönüllülerinin yayınlanmak üzere bize yolladığı haberler ile içeriğini oluşturmaktadır. Kimdir bu deniz diye sorarsanız, en iyi cevabı deniz 'in kişisel sitesinde bulmanız olasıdır.