Vector Games Ekibi ve U.H.A.C.K Oyun Projesi

deniz tarafından Cum, 23/02/2007 - 8:12am tarihinde gönderildi.

Vector Games, oyun ve oyun üretim teknolojileri geliştirmek amacı ile çalışmalar yapan bir yazılım ekibi. Grup 2 yıla yakın bir zamandır V2 adını verdikleri bir oyun motoru üzerinde çalışmalar yaparken aynı zamanda bu oyun motorunu kullanan U.H.A.C.K isimli bir oyun projesini de beraberinde geliştirmeye devam ediyor.

Vector Games sitesinden oyun motoru ve geliştirici ekip ile ilgili ayrıntılı bilgilere, ekran görüntülerine ve videolara ulaşabilirsiniz.

U.H.A.C.K oyunun sitesinden ise yine oyun projesi ile ilgili bilgi, ekran görüntüleri ve oynanabilir bir demoya ulaşılabiliyor.

Yazılımda Güvenç Şahin, 3B/2B tasarımda Emre Akpolat 'tan oluşan Vector Games ekibine başarılar diliyorum. Umuyorum ki bu güzel çalışmalarının sürekliliğini koruyabilsinler.

Feyyaz Ustaer (?) tarafından Cum, 23/02/2007 - 10:23am tarihinde gönderildi.

Oyunu indirdim. 512 MB ram ve 128 mb ekran kartı ile slayt şeklinde oynadım. Güvenç abiyede bildirdim bunu, bir çaresine bakacaklar. Bu sorunların nedeni olarakta şunu gösteriyorlar; Tester sayısı az olduğu için oyunu farklı sistemlerde test etme şansı olmaması. Ancak bu demonun ardından tester başvuruları artacaktır. Umarım bütün sorunları giderirler ve beklentileri karşılarlar(Fazla reklam yapılmadığı için fazla da bir beklenti yoktu aslında).


Caglar Arslan (?) tarafından Per, 01/03/2007 - 1:12pm tarihinde gönderildi.

Kisisel gelisim acisindan yararli bir projeye benziyor. Basarilarinin devamini dilerim.


Misafir Kullanıcı (?) tarafından Cum, 30/03/2007 - 10:42pm tarihinde gönderildi.

Evet bende oyun testerlarındanım ve ciddi performans sorunları var en son demoda çok küçük performans artışları vardı.Onlarıda bildirdim umarım şu an yeni demo üzerinde çalışılıyordur...

Güzel olması dileği ile...


 

Ana Menü

Son yorumlar

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 0 ziyaretçi çevrimiçi.
Daha hızlı mı bilemem, fakat FireFox ve Google araç çubuğunu kullanmak kesinlikle çok daha kaliteli ve güvenli bir web deneyimi sunuyor :)
Bu site; Deniz Aydınoğlu 'nun türk oyun sektörü ile ilgili derlediği, ve site gönüllülerinin yayınlanmak üzere bize yolladığı haberler ile içeriğini oluşturmaktadır. Kimdir bu deniz diye sorarsanız, en iyi cevabı deniz 'in kişisel sitesinde bulmanız olasıdır.