Hükümran Senfoni Oyun İçi Ekran Görüntüleri ve Videosu

deniz tarafından Cum, 01/09/2006 - 1:23am tarihinde gönderildi.

Hükümran Senfoni oyununa ait ilk oyun içi ekran görüntülerine ulaşmak ve ufak bir oyun içi videosu izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.infinitedream.net/Media/SovSym.zip

Barış S. Uşaklı(Black Knight) (?) tarafından Cum, 01/09/2006 - 8:08am tarihinde gönderildi.

Su hoş,ekran görüntülerini de beğendim doğrusu ama videonun sonunda visual studio'yu görünce koptum.
Elinize sağlık güzel olmuş.


T heCotanak (?) tarafından Cum, 01/09/2006 - 11:33am tarihinde gönderildi.

Cok basarili. Gercekten teknoloji videosundakiyle alakasi yok gibi.
Cok begendim.


tetanoise (?) tarafından Cum, 01/09/2006 - 1:54pm tarihinde gönderildi.

her defasında "acaba bu sefer oldu mu?" diye bir şevkle bakıyorum görüntülere ancak her defasında da aynı haleti ruhiyeye bürünüyorum. Komite kuruldu, artık komitenin kararı olmadan ortalığa screenshot, video, demo saçılmayacak denildi...peki ya komite ne iş yapıyor? video'da gördüğümüz sahnelerin aynılarını ya/yada benzerlerini koymak gereksiz diye düşünüyorum. Oyun belli bir olgunluğa erişene kadar da ortalığa tek bir screenshot bile verilmemeli diye düşünüyorum aksi halde talep yaratmaktansa talep baltalanmasına yol acacak bu iş. (Bkz: pazarlama stratejisi planlaması)

Son olarak, evet hala katedilecek milyon kilometre yol var. Saray sahnesini sadece bump'la kurtarmaya inat etmek ve çalışmak anlamsız bir çaba. Buraya doku lazım, obje lazım...Orman ortamında değişik gördüğüm tek şeyse şu "ulu kaya" örneği oldu. Bu sahnelerin screenshot'ları illeki yayınlanacaksa da birkaç figür ve/veya olayla desteklenerek bir kompozisyon oluşturlmalı ki etkileyici olsun.

Umarım yetkililer bu sözlerimize kulak verirler ve bizde her 3 günde bir Hükümran Senfoni'nin "yeni" görüntülerine bakıp bakıp "ahh, yine mi..." demeyiz. En az 4 ay hiçbirşey beklemiyorum, gerçekten yemek pişmeye başladığında kokusunu duyalım ki iştahımız kabarsın...Sağlıcakla


Malihsen (?) tarafından Cts, 02/09/2006 - 1:29pm tarihinde gönderildi.

Dikkatli bir şekilde baktınızda sudan yansıyan kuşları göreceksiniz. Ekranın sağ alt köşesinde belirliyorlar . Hükümran Senfoni sevenlere duyrulur


Osman Turan (?) tarafından Pzt, 04/09/2006 - 9:59am tarihinde gönderildi.

Tetanoise gerçekten söylenecek bişey bırakmamış bana. Tamamen aynı fikirdeyim. Bir kompozisyon gibi bişey beklerken sadece tutorial videolari tarzinda bir su efekti gördüm. Hepsi bu.


 

Ana Menü

Son yorumlar

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 2 ziyaretçi çevrimiçi.
Daha hızlı mı bilemem, fakat FireFox ve Google araç çubuğunu kullanmak kesinlikle çok daha kaliteli ve güvenli bir web deneyimi sunuyor :)
Bu site; Deniz Aydınoğlu 'nun türk oyun sektörü ile ilgili derlediği, ve site gönüllülerinin yayınlanmak üzere bize yolladığı haberler ile içeriğini oluşturmaktadır. Kimdir bu deniz diye sorarsanız, en iyi cevabı deniz 'in kişisel sitesinde bulmanız olasıdır.