Sincaplı v2.2 Demo Bitti

Misafir Kullanıcı tarafından Pzt, 18/09/2006 - 2:55pm tarihinde gönderildi.

Ozmoz Software'in yeni oyunu Sincapli'nin 2. demosu yayında. İlk oyunu ile bizlere Resident Evil'i hatırlatan, Sincapli'da bu kez T virüsünden hasta olan biziz.
Bu kez T virüsü yakalanan biziz ve bilimadamlarının ürettiği tek panzehiri elegeçirmek için mücadele edeceğiz. Peşimizde polis olacak ve bir anahtarı var, onu bulacağız. Anahtar ile panzehirin olduğu mekana gideceğiz ve kapıdan içeri gireceğiz.Demo'da böylece bitecek.
Oyunu indirmek ve daha fazla bilgi için adres:
http://ozmoz.indo.tc

Ozan EKİNCİ
Ozmoz Software


Tnernik (?) tarafından Çar, 20/09/2006 - 1:49pm tarihinde gönderildi.

Oyundaki grafikler kötü olmasına rağmen bu kadar kasması oyuna zevk vermiyor.


ozmoz (?) tarafından Per, 21/09/2006 - 3:23pm tarihinde gönderildi.

Oyunun grafikleri çok iyi değil ama zamanla daha iyi grafiklere ulaşacağımı umut ediyorum yalnız ilk demoya nazaran daha titiz bir çalışmaya girdim bu oyun kendi başıma yazdığım bir oyun özellikle kimseden yardım almadım(biraz kardeşim yardım etti)kendibaşıma kısıtlı imkanlarla ve kimenin objelerini kullanmadan yapmaya çalışıyorum.Oyunu yön tuşlarını kullanarak oynarsanız daha iyi oynanıyor yazılımsal bir hatamdan "w","a","s","d" tuşları oyunu yavaşlatıyor.Evdeki otjinal oyun yağ gibi akmasına rağmen setup ile yüklenen kısmı gerçekten kasıyor bu büyük ihtimal benim setup yapma programlarını ilk defa kullanmam ve programın beta olmasından kaynaklanıyor olabilir.Yeni demoda bu problemler üzerinde duracağım saygılarımla.

Ozan EKİNCİ


omer (?) tarafından Per, 21/09/2006 - 4:21pm tarihinde gönderildi.

Oyunda kullandığınız "setup" programının süresi dolmuş galiba oyunu yüklemiyor, para istiyor :)


ozmoz (?) tarafından Cum, 22/09/2006 - 5:39pm tarihinde gönderildi.

Sonun da setup işine kesin çözüm buldum.Tamamen kaldırdım ve zip programı ile şıkıştırıp Sincaplı v2.2 Demoyu terar yükledim. :) İnşallah birgün şu setup programlarını kullamayı öğrenirim.:)


srcn (?) tarafından Per, 21/09/2006 - 5:12pm tarihinde gönderildi.

hocam demoyu indirdimde zip dosyasının içindeki setup u açınca bi siteye yönlendiriyor kalıyorum orda ne yapayım???


ozmoz (?) tarafından Cum, 22/09/2006 - 4:27pm tarihinde gönderildi.

Evet ya setup programının süresi dolmuş en kısa zaman da yenileyip siteye yükleyeceğim.İlginize çok teşekkür ederim :)


Misafir Kullanıcı (?) tarafından Cts, 23/09/2006 - 1:00am tarihinde gönderildi.

Oyunun exe sine baktım opengl yada direc3d kütüphanelerinden biri import edilmemiş. Bu durumda dark basic software rednerer ile çizim işini yapıyor olmalı. Önceki oyun da çok aşırı kasıyordu. Bilgisayarımda p4 2.66 ati9600-256mb ekran kartı var ve oyun tekliyor. Sende nasıl teklemiyor ilginç.


 

Ana Menü

Son yorumlar

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 0 ziyaretçi çevrimiçi.
Daha hızlı mı bilemem, fakat FireFox ve Google araç çubuğunu kullanmak kesinlikle çok daha kaliteli ve güvenli bir web deneyimi sunuyor :)
Bu site; Deniz Aydınoğlu 'nun türk oyun sektörü ile ilgili derlediği, ve site gönüllülerinin yayınlanmak üzere bize yolladığı haberler ile içeriğini oluşturmaktadır. Kimdir bu deniz diye sorarsanız, en iyi cevabı deniz 'in kişisel sitesinde bulmanız olasıdır.